Mirësevini në THE POINT Real Estate

Pronat më të fundit

Rreth nesh

Agjensia The Point është një agjensi e pasurive të patundshme që kryen aktivitetin e saj në Tiranë që prej vitit 2009..
Ajo u hap në 2009 si zyra e parë në një sistem ndërkombëtar të pasurive të patundshme, duke arritur me sukses qëllimin për të ofruar një shërbim profesional dhe krijoi disa rregulla në një treg shumë të luhatshëm të pasurive të patundshme.
Përvojat dhe reputacioni i këtij ekskluziviteti të sistemit ndërkombetar zbatohen në agjensinë tonë, e cila është rritur hap mbas hapi duke u bërë më i suksesshmi si ekskluzivitet i rrjetit ndërkombëtar deri në Janar 2015 kur ne vendosëm që të krijojmë një firmë shqiptare në tregun e pasurive të patundshme.

Ne përpiqemi çdo ditë që ta bëjmë tregun të arritshëm duke përdorur forcën e njohurive tona për tju ndihmuar të arrini me sukses të blini dhe të shisni pasuritë e patundshme.

Ne kemi ndërtuar një komunitet të fortë i cili është i përberë nga partnerë dhe klientë besnik me të cilët ndajmë të njëjtin vizion.

Shitje

Për shitje

Shitje1
Qira

Me Qira

Qira1
Vleresim

Vlerësim

Vleresim1
Menaxhim prone

Menaxhimi i pronës dhe aseteve

Menaxhim prone1
Konsulence

Konsultim dhe Këshillim

Konsulence1
Kerkim tregu

Kërkim Tregu dhe Pronash

Kerkim tregu1
Zgjidhje arkitektonike

Zgjidhje Arkitektonike

Zgjidhje arkitektonike1
Suport

Suport 24/7

Suport1

Agjentët

Pronat

Pronat më të fundit sipas kategorive

Apartment for rent 2+1 near Myslym Shyr
1+1 apartment for rent near Delijorgji
Exceptional villa for rent in a residential complex
Office space for rent
Apartment 4+1 for sale in Bllok
Apartment 2+1 for sale in block
Duplex for rent in Bllok area
Apartment 3+1 for sale ar Komuna e Parisit
Apartment 2+1 for rent at Rruga e Barrikadave
Apartment 2+1 for sale at Rruga e Dibres
Apartment 2+1 for rent at Rruga e Elbasanit
Apartment 2+1for rent at Kompleksi Kika 2 Komuna e Parisit

Na kontaktoni

The point1

Blv Gjergj Fishta
Tiranë, Albania

info@thepoint.al
+355 69 20 27 070
+355 4 22 70 190

The Point Real Estate eshte nje agjensi imobilare e cila ofron prona per shitje dhe qera ne te gjithe Shqiperine. Tek ne ju mund te gjeni lehtesisht cfaredolloj prone, qofte per blerje, shitje apo qera. Ne kujdesemi qe te ofrojme tek klientet tane prona qe ato duan, sipas specifikimeve te tyre. Je nje student qe po kerkon nje prone me qera, nje individ cili kerkon te bleje nje prone, nje pronar qe kerkon te shese nje prone, ne jemi zgjidhja e duhur. Tek The Point Real Estate do te gjeni mbi 200 prona per shitje dhe mbi 300 prona me qera. Shumellojshmeria e pronave qe ne disponojme e ben me te lehte zgjedhjen tuaj. Ne nuk mjaftohemi thjesht me gjetjen e prones por jemi aty per te sherbyer gjer ne fund qe klineti jone te mare sherbimin me te mire dhe te mbetet I kenaqur me ne. Per ne klineti eshte partneri jone, gjetja e nje prone sipas kerkesave te tij eshte detyra jone te cilen e realizojme me aq shume dashuri dhe perkushtim. Ne ofrojme prona per klientet tane duke filluar nga apartamentet e reja apo te vjetra ne Tirane apo qytete te tjera, vila luksoze, shtepi, zyra, bare, hapesira per banka si dhe toka ne te gjithe Shqiperine. Pronaret me te cilet punojne, na ndihmojne per ta bere punen me te thjeshte nepermjet ofrimit te pronave te cilat jane ne kushte shume te mira. Shitja apo dhenia me qera e ketyre pronave eshte me e lehte per ne. The Point Real Estate ofron nepermjet agjeteve te saj nje shumellojshmeri pronash, duke filluar nga pronat e vecanta, ambjentet komerciale si dhe ambjente rezidenciale. Pronat e vecanta perfshijne te gjitha ato prona te cilat kane disa karakteristika qe i dallojne ng ate tjerat. Tek ne do te gjeni nje shumellojshmeri pronash me specifikime te ndryshme, cka do ju ndihmoje ju per te perzgjedhur nje prone te vecante. Agjensia jone imobilare ofron edhe ambjente komerciale si banke, bare, hotele, zyra, restorante, dyqan, magazine. Ambiente komerciale ofrohen sipas llojit te biznesit qe klienti kerkon te krijoje. Numri i madh i amjenteve komerciale qe ne ofrojme e ben shume te lehte zgjedhjen e klientit. Ne agjensine tone ne ofrojme gjithashtu edhe ambjente rezidenciale duke filluar nga, apartamentet, grasionere, shtepi pushimi, shtepi private e vila. Ambientet rezidenciale qe agjensia jone disponon jane ne kushtet me te mira si dhe ndodhen ne zona strategjike te Tiranes apo edhe qyteteve te tjera te Shqiperise. Ne ambiente rezidenciale qe ne ofrojme disponojme edhe shtepi pushimi, per tu ardhur ne ndihme te gjithe atyre qe kerkojne nje vend sa me te mire per te pushuar. Ne agjensine tone ne operojme me 7 agjent shitje. Agjentet tane jane ne cdo moment ne dispozicion te klientit per ti ofruar atij sherbimin e duhur. Agjentet nuk sherbejne vetem per te ndihmuar klientin per te gjetur pronen qe kerkon por per ti ofruar atij te gjitha sherbimet e nevojshme qe ajo prone te behet e tija dhe ai te mbetet i kenaqur.