Vile 2-kateshe me qera prane TEG

Lunder , Tirane

3 DH
3 TU
236 m2
EUR 3,000 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3626
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Vilë
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 3,000 /muaj
Sipërfaqja
236 m2

Përshkrimi

Në një nga rezidencat më të preferuara pranë zonës së TEG, jepet me qira një vilë dy-katëshe me pishinë. Vila organizohet në mënyrë të tillë që ofron një hapësirë të bollshme dhe të rehatshme për jetesë. Në katin e parë ndodhet një sallon i gjerë që përfshin dhe kuzhinën, të mobiluara në stil modern, duke krijuar një ambient të hapur dhe të ndritshëm. Në katin e dytë, vila përfshin tre dhoma gjumi të bollshme dhe të mobiluara me shije, që ofrojnë komoditet maksimal. Gjithashtu, vila eshte e pajisur me të gjitha komoditetet moderne dhe një sauna private, perfekte për relaksim pas një dite të gjatë. Vila është e rrethuar me një oborr të këndshëm, ku ndodhet dhe pishina, ideale për pushime dhe aktivitete të ndryshme gjatë verës. Mobilimi modern dhe cilësor i vilës, së bashku me ambientet e jashtme të mirëmbajtura, e bëjnë këtë pronë një zgjedhje të shkëlqyer për jetesë komode dhe luksoze. Për më shumë informacion dhe për të caktuar një takim për vizitë, ju lutemi na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Ndërtimit
236 m2
Sipërfaqja e Tokes
236 m2

Adresa

Rruga
Lunder
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
2
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
3
Tualetet
3
Ballkonet
2
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Orientim
Jug-Lindje

Pamja

Kodra

Elektroshtëpiake

Tharëse Rrobash
Lavastovilje
Hekur Rrobash
Microvalë
Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Veçoritë e brendshme

Depo

Veçoritë e jashtme

Rrethim
Oborr
Pishinë
Verandë

Ambjentet e Përbashkëta

Roje Rezidence
Palestër
Pishinë e Jashtme

Sistem Ngrohje/Ftohje

Kondicioner

Bath Amenities

Bide
Ngrohje
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën