Vile per shitje ne Turquoise Marina

Gjiri I Lalezit , Durres

3 DH
2 TU
131 m2
EUR 420,000
Në shitje

Informacion

ID
3625
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Vilë
Lloji
Shitje
Cmimi Bruto
EUR 420,000
Sipërfaqja
131 m2

Përshkrimi

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdhaja, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, me një sipërfaqe totale prej 350’000m2 (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400m2, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. Investimi ka në përbërje hapësira të dedikuara për terrene sportive, pishina, Aquapark, Marine Port dhe faciliete të shumta për t’iu dhuruar një jetesë të qetë, larg zhurmës dhe kaosit të përditshëm të qyteteve. Shërbimet: Aquapark, Pishina, Marine Port, Bar, Restorant. Facilitete: Plazh Privat, Port Ankorimi për mjete lundruese, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive. Një ndër pikat e forta të këtij projektit është kanali, i cili lidh në mënyrë natyrore detin me pjesën e brendshme të kompleksit, që gjithashtu siguron një sistem ekologjik për drenimin dhe mbledhjen e ujërave siperfaqesore të të gjith rezidencës, siguron akses të drejtëpërdrejtë në çdo pronë, përveç pronave që janë krah tij, për çdo banesë në rezidencë i aksesohet një post parkimi ne kanal. Vila ka një sipërfaqe fizike 131 m2, e cila organizohet ne ambientin e ngrënies, gatimit dhe kuzhina, një tualet, të aksesueshme me verandën. Kati i dytë është i organizuar në tri dhoma gjumi, dy matrimoniale, një dhomë gjumi për fëmijë dhe një tualet.

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Ndërtimit
131 m2
Sipërfaqja e Tokes
321 m2

Adresa

Rruga
Gjiri I Lalezit
Qyteti
Durres
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
2
Viti I ndërtimit
2025
Faza e Ndërtimit
Under Construction
Dhomat e Gjumit
3
Tualetet
2
Ballkonet
2
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar
Orientim
Jug-Perëndim


Parkim në Pronë
Po

Pamja

Deti

Veçoritë e jashtme

Oborr

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Roje Rezidence
Palestër
Pishinë e Jashtme
Parkim
Park Lojrash

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj