Vile dy kateshe per shitje ne Durres

Plepa , Durres

2 DH
1 TU
210 m2
EUR 140,000
Në shitje

Informacion

ID
3624
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Vilë
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 140,000
Sipërfaqja
210 m2

Përshkrimi

Vile dy kateshe per shitje ne Durres. Prona ndodhet ne Shkallnur, vetem 700 metra nga Plepat ne Durres. Villa disponon certifikate pronesie. Trualli ka nje siperfaqe prej 460m2 dhe ndertesa eshte 210m2 ne te dy katet. Organizohet ne katin e pare ne garazh dhe kati i dyte ne nje sallon, dy dhoma gjumi, kuzhine me vete, tualet dhe nje depo. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Ndërtimit
210 m2
Sipërfaqja e Tokes
210 m2

Adresa

Rruga
Plepa
Qyteti
Durres
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
2
Viti I ndërtimit
2015
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
1
Ballkonet
2
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Mëvete
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin me Termoizolim


Parkim në Pronë
Po
Hapësira Parkimi
3
Garazhë në Pronë
Po
Sipërfaqja e Garazhit
105

Pamja

Kodra
Deti

Elektroshtëpiake

Frigorifer
Sobe

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj