Apartament 2+1 me qera ne Yzberisht

Rruga Besim Alla , Tirane

2 DH
1 TU
90 m2
EUR 400 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3623
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 400 /muaj
Sipërfaqja
90 m2

Përshkrimi

Apartament 2+1 me qera ne Yzberisht. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Prona je-pet totalisht e mobiluar. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
90 m2
Sipërfaqja e Brendshme
81 m2

Adresa

Rruga
Rruga Besim Alla
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
4
Nr. i Kateve të Ndërtesës
8
Viti I ndërtimit
2015
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin me Termoizolim

Pamja

Ndërtesa
Kodra
Rruga

Elektroshtëpiake

Lavastovilje
Microvalë
Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Sistem Ngrohje/Ftohje

Sistem Qëndror

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën