Lokal me qera tek Shallvaret

Rruga Ibrahim Rrugova , Tirane

214 m2
EUR 4,000 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3621
Kategoria e Pronës
Komerciale
Tipi i Pronës
Bar
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 4,000 /muaj
Sipërfaqja
214 m2

Përshkrimi

Jepet me qera ambient biznesi bar-kafe tek Shallvaret. Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes qe e ben nje mundesi shume te mire investim per te ushtruar kete aktivitet, eshte 94m2 brenda dhe 120 m² ambient i jashtëm. I mobiluar dhe i arreduar, një mundësi ideale për të nisur një biznes të sigurt. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
214 m2
Sipërfaqja e Brendshme
94 m2

Adresa

Rruga
Rruga Ibrahim Rrugova
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Tipi i Dyshemesë
Parket
Orientim
Veri-Lindje

Pamja

Ndërtesa
Rruga

Elektroshtëpiake

Frigorifer
TV
Lavatriçe

Pajisje

Alarm Zjarri
Sistem Sigurie
Ventilim
Wi-fi

Sistem Ngrohje/Ftohje

Sistem Qëndror

Bath Amenities

Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën