Apartament 1+1 ne shitje ne Xhamllik

Rruga Hoxha Tahsim , Tirane

1 DH
1 TU
50 m2
EUR 88,000
Në shitje

Informacion

ID
3620
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 88,000
Sipërfaqja
50 m2

Përshkrimi

Apartament 1+1 ne shitje ne Xhamllik. Prona ndodhet ne rrugen Hoxha Tahsim ne katin e trete te nje pallati egzistues. apartamenti shitet i mobiluar. Organizohet ne nje sallon se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi dhe nje tualet me dritare. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
50 m2
Sipërfaqja e Brendshme
50 m2

Adresa

Rruga
Rruga Hoxha Tahsim
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
3
Nr. i Kateve të Ndërtesës
6
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
1
Tualetet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin me Termoizolim
Orientim
Lindje

Pamja

Ndërtesa
Rruga

Elektroshtëpiake

Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Sistem Ngrohje/Ftohje

Sistem Qëndror

Bath Amenities

Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj