Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore

Rruga Dhimiter Konomi , Vlore

1 DH
1 TU
81 m2
EUR 196,000
Në shitje

Informacion

ID
3619
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 196,000
Sipërfaqja
81 m2

Përshkrimi

Apartament 1+1 ne shitje ne Vlore. Prona ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor prane Ujit te Ftohte. Organizohet ne nje sallon te lidhur me kuzhinen dhe me akses ne ballkon, nje dhome gjumi me akses ne ballkon dhe nje tualet. Apartamenti eshte me pamje nga deti. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
81 m2
Sipërfaqja e Brendshme
70 m2

Adresa

Rruga
Rruga Dhimiter Konomi
Qyteti
Vlore
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
2
Nr. i Kateve të Ndërtesës
4
Viti I ndërtimit
2021
Dhomat e Gjumit
1
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin me Termoizolim

Pamja

Ndërtesa
Parku
Deti

Elektroshtëpiake

Lavastovilje
Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor

Sistem Ngrohje/Ftohje

Sistem Qëndror

Bath Amenities

Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj