Apartament 2+1+2 me qera tek Delijorgji

Rruga e Kavajes , Tirane

2 DH
2 TU
112 m2
EUR 1,000 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3617
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 1,000 /muaj
Sipërfaqja
112 m2

Përshkrimi

Apartament 2+1+2 me qera tek Delijorgji. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara ne Tirane, ne katin e shtate te nje pallat te ri me ashensor. Organizohet ne sallon dhe kuzhine se bashku dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
112 m2
Sipërfaqja e Brendshme
100 m2

Adresa

Rruga
Rruga e Kavajes
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
7
Nr. i Kateve të Ndërtesës
8
Viti I ndërtimit
2015
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
2
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin me Termoizolim
Orientim
Lindje


Parkim në Pronë
Po
Hapësira Parkimi
1

Pamja

Ndërtesa
Parku

Elektroshtëpiake

Lavastovilje
Microvalë
Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor
Garazhë

Sistem Ngrohje/Ftohje

Sistem Qëndror

Bath Amenities

Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën