Ambient biznesi ne shitje ne Kashar

Rruga Alqi Kondi , Tirane

219 m2
EUR 312,000
Në shitje

Informacion

ID
3615
Kategoria e Pronës
Komerciale
Tipi i Pronës
Dyqan
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 312,000
Sipërfaqja
219 m2

Përshkrimi

Ambient biznesi ne shitje ne kashar. Prona ka nje siperfaqe prej 170m2 ne katin 0 dhe 50m2 ne -1. Organizohet ne tre ambiente qe jane te lidhura me njera tjetren, nje zyre te vogel dhe nje tualet. Kjo prone eshte e pershtatshme per shume llojshmeri biznesesh. Ambientet mund te shiten edhe te ndara. Cmimi per meter katror te ambientit ne katin 0 eshte 1700€/m2 ndersa ne katiin -1 500€/m2. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
219 m2
Sipërfaqja e Brendshme
219 m2

Adresa

Rruga
Rruga Alqi Kondi
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Ndërtesës
9
Faza e Ndërtimit
Completed
Mobilimi
E Pamobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin

Pamja

Ndërtesa
Rruga

Sistem Ngrohje/Ftohje

Sistem Qëndror

Bath Amenities

Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj