Penthouse 2+1 ne shitje ne Vlore

Rruga Dhimiter Konomi , Vlore

2 DH
1 TU
138 m2
EUR 395,000
Në shitje

Informacion

ID
3614
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Penthouse
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 395,000
Sipërfaqja
138 m2

Përshkrimi

Penthouse 2+1 ne shitje ne Vlore. Prona ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri prane Uji i Ftohte. Organizohet ne nje sallon se bashku me kendin e kuzhines me akses ne verande, dy dhoma gjumi, njera prej te cilave me ballkon dhe nje tualet. Ky penthouse ofron nje pamje te plote nga deti. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
138 m2
Sipërfaqja e Brendshme
97 m2

Adresa

Rruga
Rruga Dhimiter Konomi
Qyteti
Vlore
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
4
Nr. i Kateve të Ndërtesës
4
Viti I ndërtimit
2023
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
1
Ballkonet
2
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin me Termoizolim

Pamja

Ndërtesa
Kodra
Mali
Deti

Elektroshtëpiake

Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Veçoritë e jashtme

Barbekju
Verandë

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor

Sistem Ngrohje/Ftohje

Sistem Qëndror

Bath Amenities

Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj