Apartament 1+1 me qera tek Myslym Shyri

Rruga Islam Alla , Tirane

1 DH
1 TU
65 m2
EUR 650 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3612
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 650 /muaj
Sipërfaqja
65 m2

Përshkrimi

Apartament 1+1 me qera tek Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes ne nje pallat egzistues ne katin e gjashte dhe te fundit pa ashensor. Prona eshte totalisht e rinovuar me nje mobilim modern. Organizohet ne nje sallon se bashku me kuzhinen nje gjome gjumi dhe nje tualet me dritare. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
65 m2
Sipërfaqja e Brendshme
58 m2

Adresa

Rruga
Rruga Islam Alla
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
6
Nr. i Kateve të Ndërtesës
6
Viti I ndërtimit
1980
Viti i Renovimit
2022
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
1
Tualetet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin


Parkim në Pronë
Po

Pamja

Ndërtesa
Rruga

Elektroshtëpiake

Lavastovilje
Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Sistem Ngrohje/Ftohje

Sistem Qëndror

Bath Amenities

Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën