Ambient 1600 m2 me qera ne Kamez

Rruga Argjinatura , Tirane

1600 m2
EUR 2,000 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3611
Kategoria e Pronës
Komerciale
Tipi i Pronës
Magazinë
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 2,000 /muaj
Sipërfaqja
1600 m2

Përshkrimi

Jepet ambient 1600 m2 me qera ne Kamez. Ambienti eshte i organizuar ne 2 kate, secila 800 m2. Shtrihet ne 3000 m2 toke, dhe ka 2 hyrje dalje. Eshte i projektuar per salle eventesh dhe mund te ndertohen dy ashensore. Ka dokumentacion hipotekor. Per me shume informacion na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Ndërtimit
1600 m2
Sipërfaqja e Tokes
3000 m2

Adresa

Rruga
Rruga Argjinatura
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
2
Faza e Ndërtimit
Completed
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Elektriciteti
Trefazor


Parkim në Pronë
Po

Pamja

Rruga

Veçoritë e brendshme

Depo

Veçoritë e jashtme

Oborr
Taracë
Verandë

Planimetria

Eksploro zonën