Vile 2-kateshe me qera prane QSUT

Rruga Niko Avrami , Tirane

8 DH
8 TU
510 m2
EUR 3,200 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3609
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Vilë
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 3,200 /muaj
Sipërfaqja
510 m2

Përshkrimi

Vile 2-kateshe me qera prane QSUT. Vila e organizohet ne dy kate ku organizohet me ambjent gatimi me vete dhe nje verand 170m2 , me 8 dhoma gjumi dhe 8 tualete. Mobilimi eshte shume komod dhe modern. Secila prej dhomave eshte e pajsut me 2 krevate marinar, dollape, tv, kondicioner etj. Vila ofron 5 vende parkimi.Per me shum informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Ndërtimit
510 m2
Sipërfaqja Totale
510 m2
Sipërfaqja e Brendshme
459 m2
Sipërfaqja e Tokes
459 m2

Adresa

Rruga
Rruga Niko Avrami
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
2
Viti I ndërtimit
2012
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
8
Tualetet
8
Ballkonet
1
Lloji i Kuzhinës
Mëvete
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin me Termoizolim


Parkim në Pronë
Po
Hapësira Parkimi
5

Pamja

Ndërtesa

Elektroshtëpiake

Frigorifer
TV
Lavatriçe

Veçoritë e jashtme

Verandë

Ambjentet e Përbashkëta

Parkim

Sistem Ngrohje/Ftohje

Sistem Qëndror

Bath Amenities

Dush

Planimetria

Eksploro zonën