Apartament 2+1 per shitje tek Zogu i Zi

Rruga Dritan Hoxha , Tirane

2 DH
2 TU
94 m2
EUR 210,000
Në shitje

Informacion

ID
3608
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 210,000
Sipërfaqja
94 m2

Përshkrimi

Apartament 2+1 eshte per shitje ne zonen e Zogut te Zi me akses te shpejte ne rruget kryesore. Apartamenti ka nje siperfaqe bruto prej 94 m2 dhe neto 82.5 m2. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te mirembajtur dhe me ashensor. Organizohet ne sallon me kuzhine te hapur, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti eshte komplet i investuar, i shtruar me parket cilesor, tavan te varur. Ka orientim jug-lindje duke ofruar nje pamje te kendshme te qytetit. Per me shume informacion na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
94 m2
Sipërfaqja e Brendshme
82 m2

Adresa

Rruga
Rruga Dritan Hoxha
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
7
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
2
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Orientim
Jug-Lindje
Elektriciteti
Njëfazor

Pamja

Qyteti

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj