Apartament 2+1 per shitje ne Shkoze

Rruga Alajdin Frasheri , Tirane

2 DH
1 TU
97 m2
EUR 155,500 EUR 1,300/m2
Në shitje

Informacion

ID
3606
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 155,500
Sipërfaqja
97 m2
Çmimi /m2
EUR 1,300

Përshkrimi

Apartament 2+1 eshte per shitje ne nje kompleks te ri residencial ne Shkoze. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe ka nje siperfaqe banimi prej 85.83 m2. Apartamenti eshte i pa mobiluar, organizohet ne nje sallon, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje verande te madhe prej 22 m2. Apartamenti ofron nje pamje te mrekullueshme te qytetit, me pamje nga Tirana dhe Dajti. Gjithashtu ka dalje ashensori me vete, si dhe mundesi parkimi. Per me shume informacion na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
97 m2
Sipërfaqja e Brendshme
86 m2

Adresa

Rruga
Rruga Alajdin Frasheri
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
5
Nr. i Kateve të Ndërtesës
5
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Orientim
Lindje
Elektriciteti
Njëfazor
Lejohen Kafshët
Po


Parkim në Pronë
Po

Pamja

Qyteti
Kodra
Mali
Rruga

Veçoritë e jashtme

Taracë
Verandë

Ambjentet e Përbashkëta

Ashensor
Parkim

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj