Apartament 2+1 me qera ne Bllok

Rrga Abdyl Frasheri , Tirane

2 DH
2 TU
145 m2
EUR 800 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
3602
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 800 /muaj
Sipërfaqja
145 m2

Përshkrimi

Ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe kerkuara, jepet me qera nje apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 145 m2 dhe nje organizim shume te mire te hapesires. I ndare ne nje sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, dhe nje ballkon i cili pershkon te gjithe apartamentin ne cdo dhome. Secila dhome ka akses ne ballkon me orientim lindje, si dhe te pajisura me kondicioner. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre komode. Per me shume informacion na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
145 m2
Sipërfaqja e Brendshme
145 m2

Adresa

Rruga
Rrga Abdyl Frasheri
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
8
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
2
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Orientim
Lindje
Lejohen Kafshët
Po

Pamja

Qyteti

Elektroshtëpiake

Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Pajisje

Wi-fi

Veçoritë e jashtme

Verandë

Sistem Ngrohje/Ftohje

Kondicioner

Bath Amenities

Vaskë
Bide
Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën