Apartament 2+1 per shitje ne Bllok

Nikolla Tupe , Tirane

2 DH
2 TU
124 m2
EUR 445,600
Në shitje

Informacion

ID
3118
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 445,600
Sipërfaqja
124 m2

Përshkrimi

Oportunitet i shkelqyer per te zoteruar nje apartament luksoz ne zonen e bllokut. I gjendur ne zemer te qytetit, ne nje nder komunitetet me te kerkuara. Prane te gjithe faciliteteve, bareve, restoraneve dhe jetes se nates qe Tirana ofron. Me nje kombinim te sharmit dhe sofistikimit godina ofron nje experience jetese luksoze. Apartamenti ndodhet ne katin e 4, ka nje siperfaqe bruto prej 123.6m2 dhe nje siperfaqe neto prej 108.7m2. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon + kuzhine se bashku, dy dhoma gjumi, dy tualete , ku njeri prej te cileve ndodhet ne dhomen matrimoniale dhe nje ballkon.Apartamenti ka dhe nje parkim me nje cmim ekstra prej 77.000 euro. Per me shume inmformacion jeni te mirepritur te na kontaktoni!

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
124 m2
Sipërfaqja e Brendshme
107 m2

Adresa

Rruga
Nikolla Tupe
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
4
Nr. i Kateve të Pronës
1
Nr. i Kateve të Ndërtesës
11
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
2
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj