Apartament 2+1 per shitje prane Porcelanit

Rruga Xhanfize Keko , Tirane

2 DH
1 TU
100 m2
EUR 130,000 EUR 1,300/m2
Në shitje

Informacion

ID
3079
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 130,000
Sipërfaqja
100 m2
Çmimi /m2
EUR 1,300

Përshkrimi

Apartament për shitje në një prej rezidencave më të reja dhe moderne në zonën e Porcelanit. Ky apartament është i dizajnuar në mënyrë funksionale dhe ofron hapësira të gjera për banim. Përfshin dy dhoma gjumi të bollshme, një sallon të ndritshëm dhe një tualet, si dhe ballkoni që ofron një pamje relaksuese të rezidencës. E ndërtuar sipas standardeve më të larta të ndërtimtarisë, rezidenca ka rifinitura të shkëlqyera si: fasada e ventiluar, sistemi i ngrohje dhe ftohje multisplit, sistemi hidraulik multistrat dhe dritare plastike me dopio xham për një izolim akustik dhe termik optimal. Objekti do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, ashensore, siguri 24 orë, sherbime të ndryshme tregtare, pishinë të mbyllur, SPA, shesh të gjelbëruar, mirëmbajtje etj.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
100 m2
Sipërfaqja e Brendshme
87 m2

Adresa

Rruga
Rruga Xhanfize Keko
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
1
Nr. i Kateve të Ndërtesës
9
Viti I ndërtimit
2023
Faza e Ndërtimit
Under Construction
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Duralumin me Termoizolim
Orientim
Veri-Perëndim


Parkim në Pronë
Po

Pamja

Ndërtesa
Rruga

Pajisje

Alarm Zjarri
Gjenerator
Sistem Sigurie

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor
Garazhë
Parkim

Sistem Ngrohje/Ftohje

Sistem Qëndror

Bath Amenities

Bide
Dush

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj