Ambjent komercial - Qender estetike - per qera ne Tirane

Rruga Faik Konica , Tirane

240 m2
Pyet Per Cmimin
Me Qera
Eksluzive

Informacion

ID
2829
Kategoria e Pronës
Komerciale
Tipi i Pronës
Biznes
Lloji
Me qera
Çmimi
Pyet Per Cmimin
Sipërfaqja
240 m2

Përshkrimi

Nese keni planifikuar te investoni ne hapjen e nje qendre estetike, ky eshte rasti per te mos u humbur, pasi e keni gjithcka te gatshme e asnjehere te perdorur me pare. Kjo hapësirë e ngrohte dhe qetësuese është projektuar duke pasur ne mendje rehatine, relaksin dhe perteritjen trupore e shpirterore, qe nga perzgjedhja e materialeve natyrore, te ndricimi dhe ngjyrat qetësuese qe jane perdorur për të krijuar një atmosferë paqësore. Qendra spa ka dhoma të shumta trajtimi private, perfekte për flokët, thonjtë, masazhet, fytyrën dhe trajtime të tjera të trupit te gjitha te pajisura me gjithcka duhet per te filluar menjehere aktivitetin, qe diten e pare. Klientela mund të shijojë gjithashtu saunën, dhomën me avull për një përvojë edhe më relaksuese. Merrni një moment për t'u çlodhur në hapesiren e ndenjjes, e kompletuar me ndenjëse të rehatshme dhe ndriçim të butë, ose vizitoni qendrën e fitnesit/ studion e jogës, për të përmirësuar mirëqenien. E pozicionuar në një zone te kategorise A, rrethuar nga ndertime te reja dhe shume prane parkut te madh te Liqenit, kjo qendër luksoze spa ka gjithçka të nevojshme dhe është gati për pune. Karakteristikat: Dhoma të shumta trajtimi private Sauna, dhoma me avull Sallë pritjeje relaksi Qendër fitnesi, studio yoga ose dhomë meditimi Zona e shitjes me pakicë Atmosferë e qetë dhe qetësuese Vendndodhja ne zone kryesore

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
240 m2

Adresa

Rruga
Rruga Faik Konica
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
1
Nr. i Kateve të Ndërtesës
14
Viti I ndërtimit
1998
Viti i Renovimit
2022
Faza e Ndërtimit
Completed
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka
Elektriciteti
Trefazor

Veçoritë e brendshme

Lavanderi
Sauna

Ambjentet e Përbashkëta

Ashensor
Recepsion
Sauna

Sistem Ngrohje/Ftohje

Sistem Qëndror

Bath Amenities

Dush

Planimetria

Eksploro zonën