Vile Luksoze per Shitje ne Vishnje

Vishnje , Tirane

4 DH
4 TU
360 m2
EUR 750,000
Në shitje

Informacion

ID
2827
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Vilë
Lloji
Shitje
Cmimi Bruto
EUR 750,000
Sipërfaqja
360 m2

Përshkrimi

Në periferinë e Tiranes, vetem 15 minuta nga TEG, ka dale ne treg per shitje nje vile e ndertuar me dashuri dhe kujdes, mbi nje terren prej 1130 m2. Siperfaqja e ndertimit prej 350 m2 eshte e organizuar në tre kate dhe vila eshte projektuar për të ofruar komoditetin maksimal dhe nje stil modern e te ngrohte ku mund te ndiheni si ne shtepi qe ne momentin e pare. Kati përdhe i viles ofron nje ambjent te bollshem ndenjeje i cili është i përkryer për të argëtuar mysafirët ose për të kaluar kohë cilësore me familjen. Me tavane te larta, dritare të mëdha qe lejojne driten e diellit te hyje gjate gjithe dites dhe rifinitura luksoze, ku vihen re dyshemetë prej druri cilesor inxhinjerik, ndriçimin e projektuar me kujdes dhe mobilimi elegant, kjo pjese e shtepise eshte edhe pasqyra me e mire e cilesise se saj. Ngjitur me dhomën e ndenjes është një kuzhinë moderne, e cila është e pajisur me elektroshtepiake të nivelit të lartë. Kuzhina të nxjerr në një verande te kendshme në natyrë, e cila është e përkryer për tavolina miqsh në freskine e mbremjeve sidomos gjate muajve te ngrohte. Në katin e sipërm, do të gjeni tre dhoma gjumi me madhësi te bollshme, dhe nje tualet per katin. Dhoma kryesore e gjumit ze pjesen me te madhe te siperfaqes se katit ku, pervec hapesires se madhe te dhomes, gjejme gjithashtu edhe nje tualet mjaft te kendshem me vaske moderne si dhe nje dhome garderobe, endrra e cdo zonje shtepie. Por kjo nuk është e gjitha - Zbrisni shkallët dhe ne katin -1 do të gjeni veten në një hapësirë që është projektuar duke pasur parasysh relaksin dhe argëtimin. Nje dhome e dyte ndenjieje e cila përmban një televizor me ekran të madh, rafte biblioteke dhe divane të rehatshem, duke e bërë atë vendin e përsosur për t'u çlodhur pas një dite të gjatë. Ne te njejtin kat ndodhet gjithashtu garazhi i mbyllur nentokesor per 2 makina, ambjent magazinimi, dhoma teknike dhe nje hapesire e madhe lavanderie. Ne pjesen e tokes qe i takon viles jane mbjelle shume peme frutore e eshte lene hapsire qe banori i ardhem i tyre te shprehe kreativitetin apo nevojat e tij me kopshtarine, ndertimin e nje zone barbeque apo edhe pishine...hapesira ne dispozicion jua lejon te gjitha, e rrethuar nga peizazhe të bukura që ofrojnë nje perzierje perfekte të privatësisë dhe qetësisë. Në përgjithësi, vila eshte mishërimi i rehatisë dhe stilit, duke ofruar përzierjen perfekte të jetesës ne ambjente te brendshme e te jashtme, në një vendndodhje fantastike vetem pak minuta jashtë Tiranës.

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Ndërtimit
360 m2
Sipërfaqja e Tokes
1132 m2

Adresa

Rruga
Vishnje
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
3
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
4
Tualetet
4
Ballkonet
3
Dhomat e Ndenjes
2
Lloji i Kuzhinës
Mëvete
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Druri
Dritaret
Duralumin me Dopio-Xham
Blindat
Plastikë
Elektriciteti
Trefazor


Parkim në Pronë
Po
Hapësira Parkimi
2
Garazhë në Pronë
Po
Hapësira Parkimi
2

Pamja

Kodra
Rruga

Elektroshtëpiake

Lavastovilje
Microvalë
Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Pajisje

Sistem Sigurie
Panel Diellor
Pompë Uji

Veçoritë e brendshme

Cellarage
Oxhak
Lavanderi
Depo

Veçoritë e jashtme

Rrethim
Oborr
Verandë

Sistem Ngrohje/Ftohje

Sistem Qëndror
Kondicioner

Bath Amenities

Vaskë
Bide
Ngrohje
Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën

Video

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj