Apartament 3+1 per shitje tek Liqeni

Rruga Faik Konica , Tirane

3 DH
2 TU
248 m2
EUR 992,000 EUR 4,000/m2
Në shitje

Informacion

ID
2752
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 992,000
Sipërfaqja
248 m2
Çmimi /m2
EUR 4,000

Përshkrimi

Apartament luksoz per shitje ne nje rezidence elitare shume prane natyres, tek Liqeni Artificial. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 248 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon te madh me kend kuzhine te ndare, lavanderi dhe tualet, dhome matrimoniale me tualet dhe garderobe, 2 dhoma gjumi, dhe verande 26 m2 me akses nga te gjitha dhomat. Ky apartament ofron nje jete luksoze, prane gjelberimit dhe prane fasiliteteve te nevojshme. Rezidence prestigjoze, me materialet me cilesine me te larte; termoizolim, izolim akustik, sistem ngrohje ftohje; siguri e larte dhe mirembajtje. Per me shume informacion na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
248 m2
Sipërfaqja e Brendshme
187 m2

Adresa

Rruga
Rruga Faik Konica
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
2
Nr. i Kateve të Ndërtesës
10
Viti I ndërtimit
2023
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
3
Tualetet
2
Ballkonet
4
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Pamobiluar
Orientim
Jug-Lindje

Pamja

Parku
Rruga

Pajisje

Alarm Zjarri
Sistem Sigurie

Veçoritë e brendshme

Lavanderi
Depo

Veçoritë e jashtme

Verandë

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor
Garazhë
Park Lojrash

Sistem Ngrohje/Ftohje

Sistem Qëndror

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj