Pronë

Çmimi: 115000 €/Total

Apartament 2+1 per shitje ne Rrugen Jordan Misja

Apartament 2+1+2wc ne shitje ne Rr. Jordan Misja, ne nje kompleks rezidencial te mireorganizuar, me infrastrukture dhe akses mjaft te mire ne unazen e kryeqytetit. Apartamenti lokalizohet ne katin 5 te pallatit dhe ka nje siperfaqe te brendshme 95 m2 dhe 105 m2 gjithsej te cilat organizohen ne nje sallon te bollshem me kuzhine e ballkon, dy dhoma dhumi e dy tualete. Siperfaqja e rregullt dhe e organizuar me kujdes, investimi cilesor, aksesi dhe cmimi i mire per zonen, e bejne kete apartament nje zgjedhje mjaft te mire per cdo tipologji familjeje. Apartamenti ka edhe dy vende parkimi te mbyllura ne garazhin nentokesor te pallatit qe shiten nga 15.000 euro secili.

Të Dhëna

Detaje

Sipërfaqja

Hapësirë

Lloji: Apartment

Adresa: Rruga Jordan Misja

ID: 5618

Statusi: Shitje

Certifikatë Pronësie - PO

Viti i Ndërtimit: 1900

E mobiluar

Garazh

Ashensor

Sipërfaqja e Brendshme: 95 m2

Sipërfaqja e Përgjithshme: 105 m2

Kati: 5

Dhoma: 2

Tualet: 2

Ballkon: 1

Prona të ngjashme

Apartament shitje, Rruga Prokop MIma

135000 €/Total

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes në Komuna e Parisit, kati i 3, 149 m2 i organizuar ne sallon, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 4 ballkone. Per nje vizite ne prone me kontaktoni ...

Apartament shitje, Bulevardi Bajram Curri

115000 €/Total

Apartament shume modern dhe simpatik per shitje ne qender te Tiranes, Blv. Bajram Curri, ne katin e tete te nje ndertimi thuajse 20-vjecar. Apartamenti ka orient veri-perendim, fasada xhami te bollsh ...

The Point Real Estate eshte nje agjensi imobilare e cila ofron prona per shitje dhe qera ne te gjithe Shqiperine. Tek ne ju mund te gjeni lehtesisht cfaredolloj prone, qofte per blerje, shitje apo qera. Ne kujdesemi qe te ofrojme tek klientet tane prona qe ato duan, sipas specifikimeve te tyre. Je nje student qe po kerkon nje prone me qera, nje individ cili kerkon te bleje nje prone, nje pronar qe kerkon te shese nje prone, ne jemi zgjidhja e duhur. Tek The Point Real Estate do te gjeni mbi 200 prona per shitje dhe mbi 300 prona me qera. Shumellojshmeria e pronave qe ne disponojme e ben me te lehte zgjedhjen tuaj. Ne nuk mjaftohemi thjesht me gjetjen e prones por jemi aty per te sherbyer gjer ne fund qe klineti jone te mare sherbimin me te mire dhe te mbetet I kenaqur me ne. Per ne klineti eshte partneri jone, gjetja e nje prone sipas kerkesave te tij eshte detyra jone te cilen e realizojme me aq shume dashuri dhe perkushtim. Ne ofrojme prona per klientet tane duke filluar nga apartamentet e reja apo te vjetra ne Tirane apo qytete te tjera, vila luksoze, shtepi, zyra, bare, hapesira per banka si dhe toka ne te gjithe Shqiperine. Pronaret me te cilet punojne, na ndihmojne per ta bere punen me te thjeshte nepermjet ofrimit te pronave te cilat jane ne kushte shume te mira. Shitja apo dhenia me qera e ketyre pronave eshte me e lehte per ne. The Point Real Estate ofron nepermjet agjeteve te saj nje shumellojshmeri pronash, duke filluar nga pronat e vecanta, ambjentet komerciale si dhe ambjente rezidenciale. Pronat e vecanta perfshijne te gjitha ato prona te cilat kane disa karakteristika qe i dallojne ng ate tjerat. Tek ne do te gjeni nje shumellojshmeri pronash me specifikime te ndryshme, cka do ju ndihmoje ju per te perzgjedhur nje prone te vecante. Agjensia jone imobilare ofron edhe ambjente komerciale si banke, bare, hotele, zyra, restorante, dyqan, magazine. Ambiente komerciale ofrohen sipas llojit te biznesit qe klienti kerkon te krijoje. Numri i madh i amjenteve komerciale qe ne ofrojme e ben shume te lehte zgjedhjen e klientit. Ne agjensine tone ne ofrojme gjithashtu edhe ambjente rezidenciale duke filluar nga, apartamentet, grasionere, shtepi pushimi, shtepi private e vila. Ambientet rezidenciale qe agjensia jone disponon jane ne kushtet me te mira si dhe ndodhen ne zona strategjike te Tiranes apo edhe qyteteve te tjera te Shqiperise. Ne ambiente rezidenciale qe ne ofrojme disponojme edhe shtepi pushimi, per tu ardhur ne ndihme te gjithe atyre qe kerkojne nje vend sa me te mire per te pushuar. Ne agjensine tone ne operojme me 7 agjent shitje. Agjentet tane jane ne cdo moment ne dispozicion te klientit per ti ofruar atij sherbimin e duhur. Agjentet nuk sherbejne vetem per te ndihmuar klientin per te gjetur pronen qe kerkon por per ti ofruar atij te gjitha sherbimet e nevojshme qe ajo prone te behet e tija dhe ai te mbetet i kenaqur.