Ambient Komercial per Qera prane "Tregut Cam"

Shyqeri Berxolli (Prane Myslym Shyrit) , Tirane

EUR 600 /muaj EUR 6/m2
Me Qera

Informacion

ID
2781
Kategoria e Pronës
Komerciale
Tipi i Pronës
Zyrë
Lloji
Me qera
Cmimi Bruto
EUR 600 /muaj
Çmimi /m2
EUR 6

Përshkrimi

Dyqani ndodhet prane tregut cam te Rr.Shyqeri Berxolli,ka nje siperfaqe prej 100 m2 me gjeresi dhe gjatesi 10m Eshte i pershtatshem per qellime te ndryshme biznesi si psh zyra,qender kursesh,klinike dentare etj.

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Brendshme
100 m2

Adresa

Rruga
Shyqeri Berxolli (Prane Myslym Shyrit)
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
1
Nr. i Kateve të Ndërtesës
1
Mobilimi
E Pamobiluar
Tipi i Dyshemesë
Pllaka

Planimetria

Eksploro zonën