Vile per qera ne Farke

Xhaferr Shaba , Tirane

5 DH
5 TU
500 m2
EUR 3,500 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
2779
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Vilë
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 3,500 /muaj
Sipërfaqja
500 m2

Përshkrimi

Per qera nje vile e bollshme me 5 dhoma gjumi dhe 5 banjo ne Farke. Parkim i nendheshem dhe ne oborrin e viles. Gjendet brenda nje lagje rezidenciale. Me pamje te Malit te Dajtit dhe gjelberimit te Farkes. Vila eshte e termoizoluar dhe ndertuar me meterialet me te mira per nje jetese sa me te qete dhe komode, shume prane qytetit.

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Ndërtimit
500 m2

Adresa

Rruga
Xhaferr Shaba
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Viti I ndërtimit
2022
Faza e Ndërtimit
Under Construction
Dhomat e Gjumit
5
Tualetet
5
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
2
Lloji i Kuzhinës
Mëvete
Mobilimi
E Pamobiluar
Dritaret
Xham Tresh me Gaz
Elektriciteti
Trefazor


Parkim në Pronë
Po
Hapësira Parkimi
3
Garazhë në Pronë
Po
Hapësira Parkimi
2

Planimetria

Eksploro zonën