BAR-KAFE KOMERCIALE

Kopeshti Zoologjik , Tirane

170 m2
EUR 800 /muaj EUR 5/m2
Me Qera

Informacion

ID
2775
Kategoria e Pronës
Komerciale
Tipi i Pronës
Bar
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 800 /muaj
Sipërfaqja
170 m2
Çmimi /m2
EUR 5

Përshkrimi

Lokali ndodhet prane kopeshtit zoologjik buze rruges. Ka nje siperfaqe totale prej 170 m2 dhe nga keto 40 m2 jane siperfaqe e brendeshme.Lokali ka rreth 15 tavolina. Ky ambient mund te shfrytezohet edhe si restaurant .

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
170 m2
Sipërfaqja e Brendshme
170 m2

Adresa

Rruga
Kopeshti Zoologjik
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Planimetria

Eksploro zonën