Vile me qera in Tirana

Xhaferr Shaba , Tirane

4 DH
3 TU
235 m2
EUR 3,800 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
2772
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Vilë
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 3,800 /muaj
Sipërfaqja
235 m2

Përshkrimi

Se shpejti ne treg. Vila luksoze e mobiluar per qera ne Farke shume prane Tiranes. Me 4 dhoma gjumi, 3 banjo, 2 sallone dhe nje kuzhine moderne dhe kontemporane Rezidenca Lule ofron nje cilesi te larte jetese dhe ngrohtesi per familjen tuaj.

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Ndërtimit
235 m2
Sipërfaqja e Tokes
264 m2

Adresa

Rruga
Xhaferr Shaba
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Viti I ndërtimit
2023
Faza e Ndërtimit
Under Construction
Dhomat e Gjumit
4
Tualetet
3
Dhomat e Ndenjes
2
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Orientim
Jug

Planimetria

Eksploro zonën