Apartament 2+1 me qera prane Kompleksit Panorama

Rruga Jordan Misja , Tirane

2 DH
1 TU
92 m2
EUR 650 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
2769
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 650 /muaj
Sipërfaqja
92 m2

Përshkrimi

Ne nje kompleks te ri residencial, jepet me qera nje apartament 2+1. Ndodhet shume prane cdo fasiliteti dhe Qendres se qytetit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 92 m2 dhe eshte ne katin e 10. Eshte i organizuar ne nje sallon me kuzhine,2 dhoma gjumi (njera me ballkon), 1 tualet dhe 1 depo. Per me shume informacion mbi apartamentin dhe zonen ku ndodhet na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
92 m2

Adresa

Rruga
Rruga Jordan Misja
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
10
Viti I ndërtimit
2020
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
1
Ballkonet
2
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Orientim
Jug-Lindje

Pamja

Ndërtesa
Parku
Rruga

Elektroshtëpiake

Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Pajisje

Sistem Sigurie
Wi-fi

Veçoritë e brendshme

Depo

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor
Parkim

Sistem Ngrohje/Ftohje

Kondicioner

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën