Apartament per shitje 2+1 ne bllok

Nikolla Tupe , Tirane

2 DH
2 TU
142 m2
EUR 456,704 EUR 3,200/m2
Në shitje

Informacion

ID
2765
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 456,704
Sipërfaqja
142 m2
Çmimi /m2
EUR 3,200

Përshkrimi

Oportunitet i shkelqyer per te zoteruar nje apartament luksoz ne zonen e bllokut. I gjendur ne zemer te qytetit, ne nje nder komunitetet me te kerkuara. Prane te gjithe faciliteteve, bareve, restoraneve dhe jetes se nates qe Tirana ofron. Me nje kombinim te sharmit dhe sofistikimit godina ofron nje experience jetese luksoze.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
142 m2
Sipërfaqja e Brendshme
126 m2

Adresa

Rruga
Nikolla Tupe
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
8
Nr. i Kateve të Pronës
1
Nr. i Kateve të Ndërtesës
11
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
2
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj