Apartament 3+1 per shitje prane Air Albania

Sheshi Italia , Tirane

2 DH
2 TU
180 m2
EUR 712,600 EUR 3,959/m2
Në shitje

Informacion

ID
2750
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 712,600
Sipërfaqja
180 m2
Çmimi /m2
EUR 3,959

Përshkrimi

Ne nje kompleks te ri residencial, modern dhe elitar, prane Stadium Air Albania, shitet nje apartament 3+1. Pjese e nje residence me arkitekture te vecante bashkekohore, me nje game te gjere projektesh, si ambiente komerciale, pishina, fitness center etj. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te godines, dhe ka nje siperfaqe prej 180 m2. Eshte i organizuar ne nje sallon spacioz me ballkon dhe pamje panoramike nga qyteti dhe stadiumi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 depo. Apartamenti ofron kombinimin perfekt midis komoditetit dhe elegances. Per me shume informacion na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
180 m2
Sipërfaqja e Brendshme
153 m2

Adresa

Rruga
Sheshi Italia
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
10
Nr. i Kateve të Ndërtesës
14
Viti I ndërtimit
2023
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
2
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Orientim
Veri

Pamja

Qyteti
Parku

Pajisje

Alarm Zjarri
Sistem Sigurie

Veçoritë e jashtme

Verandë

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor
Garazhë
Palestër
Internal Pool
Pishinë e Jashtme
Parkim
Recepsion
Sauna

Sistem Ngrohje/Ftohje

Sistem Qëndror
Kondicioner

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj