Apartament 1+1 me qera prane Myslym Shyrit

Rruga Shyqyri Berxolli , Tirane

1 DH
1 TU
55 m2
EUR 400 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
2748
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 400 /muaj
Sipërfaqja
55 m2

Përshkrimi

Prane Myslym Shyrit dhe Tregut Çam, jepet me qera nje apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 55 m2 dhe eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Per me shume informacion na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
55 m2
Sipërfaqja e Brendshme
55 m2

Adresa

Rruga
Rruga Shyqyri Berxolli
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
3
Viti I ndërtimit
2022
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
1
Tualetet
1
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Orientim
Jug-Lindje

Pamja

Ndërtesa
Rruga

Elektroshtëpiake

Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Ambjentet e Përbashkëta

Ashensor

Sistem Ngrohje/Ftohje

Kondicioner

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën