Apartament 2+1 me qera prane Longhill

Longhill Residence , Tirane

2 DH
2 TU
135 m2
EUR 1,300 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
2744
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 1,300 /muaj
Sipërfaqja
135 m2

Përshkrimi

Ne rezidencen e re Longhill, jepet me qera nje apartament 2+1. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 135 m2 dhe ndodhet ne katin e 2. I mobiluar me stil modern dhe komod, apartamenti organizohet ne nje sallon te madh me ambientin e kuzhines, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon te madh me nje pamje te kendshme. Te perfshire jane dhe 2 poste parkimi. Rezidenca ofron nje jetese te qete, duke qene shume prane natyres. Per me shume informacion na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
135 m2
Sipërfaqja e Brendshme
135 m2

Adresa

Rruga
Longhill Residence
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
2
Viti I ndërtimit
2018
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
2
Ballkonet
1
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket
Orientim
Jug-Lindje


Parkim në Pronë
Po
Hapësira Parkimi
2

Pamja

Qyteti
Kodra

Elektroshtëpiake

Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Veçoritë e jashtme

Verandë

Ambjentet e Përbashkëta

Administrator Pallati
Ashensor

Sistem Ngrohje/Ftohje

Sistem Qëndror
Kondicioner

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman

Planimetria

Eksploro zonën