Vile per shitje ne Dhermi

Dhermi , Himare

3 DH
2 TU
151 m2
EUR 650,000
Në shitje

Informacion

ID
2689
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Vilë
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 650,000
Sipërfaqja
151 m2

Përshkrimi

Super vile per shitje ne Dhermi!! Vila e bashkengjitur eshte 2 kateshe me nje siperfaqe totale prej 151 m2. Kati i poshtem eshte organizuar si hapesire parkimi per 2 makina. Kati perdhe permban nje sallon te kendshem, kuzhine moderne, nje tualet dhe nje verande te gjere me tavoline ngrenie dhe barbeque. Gjithashtu, ne katin e pare ndodhen 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 3 ballkone me pamje te mrekullueshme nga deti. Gjithashtu rrethohet nga nje kopesht i vogel prej 50 m2, qe e ben te idealen per te jetuar ne plazh. Me nje dizajn modern dhe me paisje te rafinuara, kjo vile do t'ju ofroje nje jete te mrekullueshme ne bregdetin shqiptar. Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni!

Sipërfaqja

Sipërfaqja e Ndërtimit
151 m2
Sipërfaqja e Tokes
193 m2

Adresa

Rruga
Dhermi
Qyteti
Himare
Shteti
Albania

Detaje

Nr. i Kateve të Pronës
2
Viti I ndërtimit
2023
Faza e Ndërtimit
Completed
Dhomat e Gjumit
3
Tualetet
2
Ballkonet
3
Dhomat e Ndenjes
1
Lloji i Kuzhinës
Plan i Hapur
Tipi i Dyshemesë
Parket
Orientim
Jug-Perëndim


Parkim në Pronë
Po
Hapësira Parkimi
2
Sipërfaqja e Parkingut
35 m2

Pamja

Deti

Pajisje

Alarm Zjarri
Sistem Sigurie

Veçoritë e jashtme

Oborr
Verandë

Ambjentet e Përbashkëta

Roje Rezidence

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj