Apartament 2+1 ne shitje tek Kopshti Botanik

Rruga Selite e Vjeter , Tirane

2 DH
2 TU
149 m2
EUR 180,000
Në shitje

Informacion

ID
1670
Kategoria e Pronës
Rezidenciale
Tipi i Pronës
Apartament
Lloji
Shitje
Çmimi
EUR 180,000
Sipërfaqja
149 m2

Përshkrimi

Apartament 2+1 per shitje tek Kopshti Botanik, teresisht i mobiluar dhe me siperfaqe 149 m2 , te organizuar ne menyre perfekte me nje verande te madhe. Nje prone e kendshme ne nje zone mjaft te preferuar per banim. Te gjitha punimet dhe mobilimi jane te nje standarti te larte dhe bashkekohore. Per me shume informacione na telefononi!

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
149 m2

Adresa

Rruga
Rruga Selite e Vjeter
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
3
Nr. i Kateve të Ndërtesës
6
Dhomat e Gjumit
2
Tualetet
2
Ballkonet
1
Mobilimi
E Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket

Pamja

Qyteti
Liqeni

Elektroshtëpiake

Frigorifer
Sobe
TV
Lavatriçe

Veçoritë e jashtme

Verandë

Ambjentet e Përbashkëta

Ashensor

Sistem Ngrohje/Ftohje

Kondicioner

Bath Amenities

Bide
Dush
Lavaman
Dritare

Planimetria

Eksploro zonën

Payment Calculator

€ 11,277
Ne Muaj