Ambient 1+1 me qera ne Qender

Rruga e Barrikadave , Tirane

60 m2
EUR 550 /muaj
Me Qera

Informacion

ID
1668
Kategoria e Pronës
Komerciale
Tipi i Pronës
Zyrë
Lloji
Me qera
Çmimi
EUR 550 /muaj
Sipërfaqja
60 m2

Përshkrimi

Apartament 1+1 me qera ne Qender, ne Rrugen e Barrikadave. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri dhe ka drite natyrale gjithe diten, me nje pamje te mrekullueshme. Me nje siperfaqe prej 60 m2, apartamenti eshte i organizuar ne menyre efikase si per banim ashtu dhe per krijimin e nje zyre. Per me shume informacion mbi mundesite qe ofron ky apartament, na kontaktoni.

Sipërfaqja

Sipërfaqja Totale
60 m2

Adresa

Rruga
Rruga e Barrikadave
Qyteti
Tirane
Shteti
Albania

Detaje

Kati i Pronës
7
Nr. i Kateve të Pronës
1
Nr. i Kateve të Ndërtesës
10
Ballkonet
1
Mobilimi
Gjysmë e Mobiluar
Tipi i Dyshemesë
Parket

Pamja

Ndërtesa
Qyteti

Ambjentet e Përbashkëta

Ashensor

Sistem Ngrohje/Ftohje

Kondicioner

Bath Amenities

Dush

Planimetria

Eksploro zonën