Pronë

Çmimi: 370000 €/Total

Apartament 2+1 per shitje ne Rr. Dervish Hima

Apartament per shitje ne nje nga ndertesat me te reja rezidenciale ne Tirane, me nje vendndodhje te shkelqyer prane parkut te Tiranes dhe qendres se qytetit, me nje akses te shkelqyer ne rruget kryesore dhe ne zonen me te kerkuar per banim ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin 18, me orientim juglidje dhe pamje fantastike nga parku dhe kodrat e liqenit qe rrethojne Tiranen. Siperfaqja e brendshme prej 123 m2 eshte e organizuar shume mire ne nje hapesire te madhe ndenjieje e gatimi, me fasade te bollshme xhami nga ku mund te shijohet pamja e bukur e parkut, 2 dhoma gjumi, nga te cilat njere me tualet brenda, dhe sigurisht 2 tualete e nje dhome depo, si dhe ballkonin e madh qe shtrihet ne gjithe gjatesine e apartamentit. Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar, me mobilje dhe pajisje shume cilesore, i shtruar me parket laminat, me sistem qendror ngrohje/ftohje, tavane te varura me ndricim, gjithcka e perfshire ne cmim, i cili eshte edhe relativisht i negociueshem. Apartamenti eshte edhe nje investim interesant per nje te ardhur qeradhenieje prej gati 1500 euro/muaj, ne nje ndertese qe mbetet nje nga te preferuarat per dhenien me qera.

Të Dhëna

Detaje

Sipërfaqja

Hapësirë

Lloji: Apartment

Adresa: Rruga Dervish Hima

ID: 5221

Statusi: Shitje

Certifikatë Pronësie - PO

Viti i Ndërtimit: 2014

E mobiluar

Ajër i Kondicionuar

Lavatriçe

Lavastoviljë

Frigorifer

Furrë

Kamerë Sigurie

Garazh

Ashensor

Sipërfaqja e Brendshme: 123 m2

Sipërfaqja e Përgjithshme: 147 m2

Kati: 18

Dhoma: 2

Tualet: 2

Ballkon: 1

Depo

Prona të ngjashme

Apartament shitje, Rruga Papa Gjon Pali i Dyte

300000 €/Total

Apartamenti lokalizohet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, Rruga Papa Gjon Pali i Dyte, ne nje ndertese te re me ashensor. Organizohet ne sallon bashke me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi dy ...

Apartament shitje, liqeni i thate

350000 €/Total

Shitet apartament i tipit "Penthouse" ne shitje, me vendndodhje tek Liqeni i Thate . Apartamenti organizohet ne 1 sallon te madh, nje kuzhine gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje verande me pam ...

The Point Real Estate eshte nje agjensi imobilare e cila ofron prona per shitje dhe qera ne te gjithe Shqiperine. Tek ne ju mund te gjeni lehtesisht cfaredolloj prone, qofte per blerje, shitje apo qera. Ne kujdesemi qe te ofrojme tek klientet tane prona qe ato duan, sipas specifikimeve te tyre. Je nje student qe po kerkon nje prone me qera, nje individ cili kerkon te bleje nje prone, nje pronar qe kerkon te shese nje prone, ne jemi zgjidhja e duhur. Tek The Point Real Estate do te gjeni mbi 200 prona per shitje dhe mbi 300 prona me qera. Shumellojshmeria e pronave qe ne disponojme e ben me te lehte zgjedhjen tuaj. Ne nuk mjaftohemi thjesht me gjetjen e prones por jemi aty per te sherbyer gjer ne fund qe klineti jone te mare sherbimin me te mire dhe te mbetet I kenaqur me ne. Per ne klineti eshte partneri jone, gjetja e nje prone sipas kerkesave te tij eshte detyra jone te cilen e realizojme me aq shume dashuri dhe perkushtim. Ne ofrojme prona per klientet tane duke filluar nga apartamentet e reja apo te vjetra ne Tirane apo qytete te tjera, vila luksoze, shtepi, zyra, bare, hapesira per banka si dhe toka ne te gjithe Shqiperine. Pronaret me te cilet punojne, na ndihmojne per ta bere punen me te thjeshte nepermjet ofrimit te pronave te cilat jane ne kushte shume te mira. Shitja apo dhenia me qera e ketyre pronave eshte me e lehte per ne. The Point Real Estate ofron nepermjet agjeteve te saj nje shumellojshmeri pronash, duke filluar nga pronat e vecanta, ambjentet komerciale si dhe ambjente rezidenciale. Pronat e vecanta perfshijne te gjitha ato prona te cilat kane disa karakteristika qe i dallojne ng ate tjerat. Tek ne do te gjeni nje shumellojshmeri pronash me specifikime te ndryshme, cka do ju ndihmoje ju per te perzgjedhur nje prone te vecante. Agjensia jone imobilare ofron edhe ambjente komerciale si banke, bare, hotele, zyra, restorante, dyqan, magazine. Ambiente komerciale ofrohen sipas llojit te biznesit qe klienti kerkon te krijoje. Numri i madh i amjenteve komerciale qe ne ofrojme e ben shume te lehte zgjedhjen e klientit. Ne agjensine tone ne ofrojme gjithashtu edhe ambjente rezidenciale duke filluar nga, apartamentet, grasionere, shtepi pushimi, shtepi private e vila. Ambientet rezidenciale qe agjensia jone disponon jane ne kushtet me te mira si dhe ndodhen ne zona strategjike te Tiranes apo edhe qyteteve te tjera te Shqiperise. Ne ambiente rezidenciale qe ne ofrojme disponojme edhe shtepi pushimi, per tu ardhur ne ndihme te gjithe atyre qe kerkojne nje vend sa me te mire per te pushuar. Ne agjensine tone ne operojme me 7 agjent shitje. Agjentet tane jane ne cdo moment ne dispozicion te klientit per ti ofruar atij sherbimin e duhur. Agjentet nuk sherbejne vetem per te ndihmuar klientin per te gjetur pronen qe kerkon por per ti ofruar atij te gjitha sherbimet e nevojshme qe ajo prone te behet e tija dhe ai te mbetet i kenaqur.