Rezultatet e kërkimit

Apartament 3+1 per shitje

Apartament 3+1 per shitje tek Liqeni. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes dhe me super pamje nga liqeni, me cilesi dhe standart shume te larte rifiniturash, me sistem qendror ng...

Apartament 292m2 ID: 5994 Agent : Ermira Plaku
330000 €/Total Shitje

Apartament me Qera 2+1 te rruga e Elbasanit

Jepet me Qera apartament 2+1 ne rrugen e Elbasanit pas Fakultetit te Gjuheve te Huaja. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje vile 3kateshe ne gjendje shume te mire dhe esht i ndare perkatesisht ne 2 dhoma,2...

Apartament 120m2 ID: 5992 Agent : Ermira Plaku
450 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per Qera ne Bllok

Bllok prane Vodafone,jepet me Qera apartament 2+1 ,kati i 6 ne pallat ekzistues i mire administruar, apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi,2 tualete ,2 ballkone dhe ambient gatimi te vecuar.

Apartament 100m2 ID: 5991 Agent : Ermira Plaku
700 €/Muaj Qira

Ambient Komercial per qira ne rrugen e Dibres

Jepet ambient komercial me qira ne Rrugen e Dibres,ne nje kompleks multifunksional,ne katin 1. Ambienti eshte open space me vetrata xhami dhe mund te sherbeje per cfaredolloj biznesi te mundshem. Per me shume...

Dyqan Shitje 120m2 ID: 5990 Agent : THE POINT
650 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 2+1 per qira ne Rrugen e Kosovareve

Apartament 2+1 per qira ne Rrugen e Kosovareve. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 ne nje zone te mire te qytetit te Tiranes. Me orientim Jug Lindje dhe nje siperfaqe prej 116 m2, apartamenti eshte i organizuar n...

Apartament 116m2 ID: 5987 Agent : Ilda Zaloshnja
600 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per shitje tek Bulevardi Zogu I

Apartament 2+1 per shitje tek Bulevardi Zogu I. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banimi te nje pallati te sapo perfunduar shume luksoz ne Bulevardin Zogu I perballe me Ministrine e Drejtesise. Apartamenti ka...

Apartament 89m2 ID: 5986 Agent : Klajdi Koci
138000 €/Total Shitje

Toke per shitje ne Lunder

Toke per shitje ne Lunder. Toka eshte arre 5100 m2 me dokumentacion te rregullt pronesie dhe ndodhet buze Autostrades Tirane - Elbasan, ne krahun e djathte te saj. Toka ndodhet vetem 2 km larg rrethrrotullimit ...

5100m2 ID: 5985 Agent : Klajdi Koci
120 €/m2 Shitje
Pronë e re për qira

Vile 3 kateshe per qira ne nje Kompleks residencial

Vile per qera ne nje nga komplekset residenciale me te mira te Tiranes. Vila organizohet ne 3 kate me siperfaqe 122 m2/kat. Ajo ka 3 dhoma gjumi, 3 tualete, 2 dhoma ndenjeje ( njera prej tyre me oxhak) , kuzhin...

Vila 591m2 ID: 5984 Agent : Ilda Zaloshnja
3000 €/Muaj E dhënë me qira

Ambient komercial per qira tek Ministria e Jashtme

Ambient komercial per qira tek Ministria e Jashtme. Ambienti ndodhet ne aktin e 2-te te nje pallati te ri multifunksional, buze Bulevardit Zhan D Ark.. Ambienti eshte i gjithi me vetrata xhami, 150 metra2 open ...

Dyqan Shitje 150m2 ID: 5983 Agent : Klajdi Koci
1500 €/Muaj Qira

Toke per shitje ne Lunder

Toke per shitje ne Lunder. Toka eshte 500 m2 dhe ndodhet prane Restorant Nari. Toka eshte me dokumentacion te rregullt dhe me PDV zone e kuqe, qe lejon ndertim me 0.6 koeficent deri ne 3 kate, dmth deri ne 30...

500m2 ID: 5982 Agent : Klajdi Koci
60000 €/Total Shitje