Rezultatet e kërkimit

Apartament 3+1 per qira tek LSI-ja

Apartament luksoz 3+1 per qira tek LSI_ja ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri 7-katesh ne zonen e Bllokut. Apartamenti eshte i shtruar i gjithi me parket druri, me mobilim moder...

Apartament 260m2 ID: 6005 Agent : Klajdi Koci
1200 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per shitje tek Medreseja

Apartament 2+1 per shitje tek Medreseja! Apartamenti ndodhet ne katin e fundit (6) te nje pallati te ri me ashensor! Apartamenti ka hapesira te bollshme dhe ndodhet ne nje nga zonat me historike dhe te njohura ...

Apartament 100m2 ID: 6004 Agent : Klajdi Koci
100000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per shitje tek Rruga e Elbasanit

Apartament 2+1 per shitje tek Rruga e Elbasanit!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banim (6 ndertim), ne nje pallat te sapo perfunduar! Apartamenti ka punime mjaft cilesore dhe ndodhet ne nje zone mjaft te q...

Apartament 113m2 ID: 6003 Agent : Klajdi Koci
170000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per qira tek Liqeni Thate

Apartament 2+1 per qira tek Liqeni Thate. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, ne nje zone mjaft te preferuar per qetesine, sigurine dhe ajrin e paster!! Apartamenti eshte totalisht i mobil...

Apartament 123m2 ID: 6002 Agent : Klajdi Koci
600 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per qira tek RTSH-ja

Apartament 2+1 per qira tek RTSH-ja. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile 3-kateshe, ne nje nga zonat me te shtrenjta dhe te sigurta te Tiranes, ngjitur me Ambasaden Rumune! Apartamenti ka hapesira t...

Apartament 140m2 ID: 6001 Agent : Klajdi Koci
350 €/Muaj Qira

Apartament 1+1 per qira tek Rruga e Dibres

Apartament 1+1 me qira tek Rruga e Dibres. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje [pallati te ri te sapo perfunduar shume prane Spitalit Amerikan 2.. Apartamenti eshte i pa dhene asnjehere me pare dhe te gj...

Apartament 64m2 ID: 6000 Agent : Klajdi Koci
400 €/Muaj Qira

Apartament 3+1 per shitje tek 21-shi Hotel Mondial

Apartament 3+1 per shitje tek 21-shi prapa Hotel Mondial. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati egzistues 5 katesh. Apartamenti ka hapesira teper te bollshme edhe me certifikte eshte 94 m katror, k...

Apartament 101m2 ID: 5999 Agent : Klajdi Koci
115000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament 1+1 prane qendres se qytetit

Apartament 1+1 prane qendres se Tiranes, ne rrugen Bardhok Biba. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje nertese ekzistuese. Apartamenti eshte rikonstruktuar i gjithi ne fund te 2021 dhe eshte ne gjendje t...

Apartament 65m2 ID: 5997 Agent : Ilda Zaloshnja
85000 €/Total Shitje

Apartamente 2+1 per shitje tek Rruga e Kosovareve

Apartamente 2+1 per shitje me sip te ndryeshem dhe kate te ndryshme!! Apartamentet ndodhen ne nje pallat luksoz ne perfundim e siper ne nje nga zonat me te preferuara dhe te shtrenjta te Tiranes, vetem 2 min la...

Apartament 80m2 ID: 5996 Agent : Klajdi Koci
2000 €/m2 Shitje

Apartament 1+1 per shitje tek Komuna e Parisit

Apartament 1+1 per qira tek Komuna e Parisit.Apartamneti ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleks rezidencial mjaft te njohur tek Komuna e Parisit. Apartamenti ka hapesira teper te bollshme dhe mund te kthehet l...

Apartament 87m2 ID: 5995 Agent : Klajdi Koci
123000 €/Total Shitje