Rezultatet e kërkimit

Vile 2-kateshe per shitje tek Vilat Gjermane

Vile 2-kateshe per shitje tek Vilat Gjermane! Vila ndodhet buze rruges kryesore ne nje zone periferike te Tiranes vetem me vila, shume prane Parkut te Liqenit Artificial dhe Rruges se Elbasanit! Vila eshte 180 ...

Vila 300m2 ID: 6015 Agent : Klajdi Koci
400000 €/Total Shitje

Toke per shitje ne Frashtan Gjirokaster

Toke per shitje ne Frashtan Gjirokaster!! Toka ndodhet buze Autostrades Gjirokaster-Dervican dhe eshte 168 hektar ne total! Toka eshte trashgimni familjare dhe disponon e gjitha certifikate pronesie!! Toka esht...

168m2 ID: 6014 Agent : Klajdi Koci
0 €/m2 Shitje

Apartament 2+1 per shitje ne Astir

Apartament 2+1 per shitje tek Astiri. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri 8-katesh, ne nje nga zonat periferike te Tiranes me me shume zhvillim! Apartamenti ka hapesira te bollshme dhe o...

Apartament 104m2 ID: 6013 Agent : Klajdi Koci
80000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per qira tek Shkolla Edith Durham

Apartament 2+1 per qira tek Shkolla Edith Durham, afer Bllokut! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane Bllokut dhe Stadiumit Dinamo! Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me hapes...

Apartament 115m2 ID: 6011 Agent : Klajdi Koci
500 €/Muaj Qira

Ambient komercial per shitje tek 21 Dhjetori

Ambient komercial per shitje tek Zona e 21 Dhjetorit! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri, buze rruges dhe ka nje sip 128 m2 open space, me 2 qepena elektrik! Ambienti ka nje lartesi 4.3 m qe ju le...

Apartament 128m2 ID: 6010 Agent : Klajdi Koci
165000 €/Total Shitje

Apartament 1+1 per qira ne Bllok

Apartament 1+1 per qira ne Bllok. Apartmenti ndodhet ne zemer te Bllokut ngjitur me LSI-ne dhe Sheshin Wilson! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor dhe ka hapesira teper te bolls...

Apartament 84m2 ID: 6009 Agent : Klajdi Koci
450 €/Muaj E dhënë me qira
E dhënë me qira

Apartament 1+1 per qira tek Kompleksi Kika2 Komuna e Parisit

Apartament 1+1 per qira tek Kompleksi Kika2 ne Komunen e Parisit! Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje kompleksi te sapo perfunduar, buze rruges kryesore tek rrethrrotullimi i Komunes se Parisit!! Zona m...

Apartament 67m2 ID: 6008 Agent : Klajdi Koci
400 €/Muaj E dhënë me qira
Pronë e re për qira

Zyre per qira ne Rrugen e Dibres

Zyre per qira ne nje zone shume te mire te Tiranes. Zyra ka siperfaqe prej 290 m2 ne total (i gjithe kati) dhe ndodhet ne katin e 5 te nje qendre biznesi 7 kateshe. Ajo ka ashesor te dedikuar dhe pamje me vetra...

Zyrë 290m2 ID: 6007 Agent : Ilda Zaloshnja
1700 €/Muaj Qira

Ambient me qira per zyra tek Sheshi Wilson

Ambient per zyra me qira tek Sheshi Wilson! Ambienti eshte nje apartament 3+1 ne katin e 2-te te nje pallati egzistues, buze rruges Sulejman Delvina tek Sheshi Wilson! Ambienti ka hapesira teper te bollshme dhe...

Zyrë 98m2 ID: 6006 Agent : Klajdi Koci
600 €/Muaj Qira