Rezultatet e kërkimit

Apartament Luksoz per qera

Apartament luksoz dhe me hapesira ne qender te qytetit dhe prane Liqenit Artificial. me hapesira dhe me drite natyrale konsiston ne nje dhome gjumi dhe garderobe dhe nje tualet te madh modern.

Apartament 100m2 ID: 4893 Agent : Sindi Xhillari
2500 €/Muaj Qira

Aparatment ne shitje 2+1+2 pran librit universitar

Shitet apartament ne nje nga zonat me te mira te Tiranes,prane librit universitar.Apartameni disponon nje sallon shume te madhe dy dhoma gjumi te bollshme dy tualete nje ballkon me pamje relaksuese qe ofron qe...

Apartament 140m2 ID: 4892 Agent : Fjorida Sulejmani
280000 €/Total Shitje

Vile per qera ne Lunder

Jepet me qira nje vile luksoze e ndodhur ne Lunder. Eshte e artikuluar ne 4 kate. Kati i pare organizohet ne sallon, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Kati i dyte dhe i trete organizohet ne sallon ...

Vila 3000m2 ID: 4891 Agent : Ilda Zaloshnja
5000 €/Muaj Qira

Jepet me qira apartament 2+1+ garazh ne rrugen e Dibres

Ne rrugen e Dibres, prane Komisariatit 4, jepet me qira nje apartament 2+1 i mobiluar dhe nje garazh i mbyllur. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje me kendin e kuzhines me dalje ne ballkon, 2 dhoma gj...

Apartament 110m2 ID: 4890 Agent : Ritmalca Perollari
350 €/Muaj Qira

Jepet me qira ambient per zyra prane zones se Bllokut

Jepet me qira apartament per qellime zyre prane zones se Bllokut. Ambienti organizohet ne nje sallon ndenje me kendin e kuzhines, ballkon, 2 dhoma dhe 2 tualete, i pershtatshem per zyra, plot drite dhe i mire ...

Zyrë 120m2 ID: 4889 Agent : Ritmalca Perollari
600 €/Muaj Qira

Apartament ne shitje 3+1+1+garazh prane sheshit Wilson

Shitet aparatment prane sheshit Willson ne katin e trete te nje pallati ndertim i vitit 1998,me administrim shume te mire.Aparatmenti eshte i organizuar ne nje sallon te madhe duke perfshir dhomen e ngrenies d...

Apartament 210m2 ID: 4888 Agent : Fjorida Sulejmani
440000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 me qera ne Rrugen Margarita Tutulani

Prane fakultetit juridik jepet me qera nje apartament shume mire i mobiluar,me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetes sa me te rehatshme.Mobiljet jane te gjitha te reja dhe me nje organizim shume rigoroz.A...

Apartament 110m2 ID: 4887 Agent : Fjorida Sulejmani
800 €/Muaj Qira

Apartament me qera 2+1+2 prane shkolles Petro Ninit

Jepet apartament me qera ne nje zone shume te mire te Tiranes prane shkolles Petro Nini.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ,shume te mire te administruar me ashensor dhe akses me rrugen kryesore sheshin Wi...

Apartament 110m2 ID: 4886 Agent : Fjorida Sulejmani
600 €/Muaj Qira

Vile per qira ne Gjokaj

Jepet me qira nje vile e madhe me 8 dhoma gjumi dhe me pishine ne Gjokaj, mes ajrit te paster dhe gjelberimit .Vila ka 2 hyrje dhe secila organizohet ne 3 kate perkatesisht; kati 0- salloni spacioz i nden...

Vila 4000m2 ID: 4885 Agent : Ritmalca Perollari
8000 €/Muaj Qira

Jepet me qira apartment 2+1 prane kinema Agimi -t

Shume prane zones se Bllokut, ne nje ndertim te ri e te mire administruar jepet me qira nje apartament 2+1.Apartamenti organizohet ne sallonin e ndenjes me kendin e kuzhinesm 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ba...

Apartament 90m2 ID: 4884 Agent : Ritmalca Perollari
350 €/Muaj Qira