Rezultatet e kërkimit

Apartament 3+1 per shitje tek Bulevardi Zhan D`Ark

Apartament 3+1 per shitje tek Bulevardi Zhan D`Ark. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te sapo perfunduar buze rruges kryesore pergjate Lanes, ne nje zone teper te njohur me shume Instuticione S...

Apartament 194m2 ID: 4849 Agent : Klajdi Koci
340000 €/Total Shitje

Apartment 1+1 per shitje tek Bulevardi Zhan D`Ark

Apartament 1+1 per shitje tek Bulevardi Zhan D`Ark. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te sapo perfunduar buze rruges kryesore pergjate Lanes, ne nje zone teper te njohur me shume Instuticione S...

Apartament 80m2 ID: 4848 Agent : Klajdi Koci
129000 €/Total Shitje

Ambient komercial per shitje ne Don Bosko

OKAZION!! Ambient komercial per shitje ne Don Bosko. Ambienti ndodhet ne katine 1-re te nje pallati te ri ne nje kompleks rezidencial dhe komercial ne nje zone mjaft te populluar dhe teper te njohur. Ambienti e...

Dyqan Shitje 600m2 ID: 4847 Agent : Klajdi Koci
1800 €/m2 Shitje

Ambient komercial per shitje ne Rrugen Myslym Shyri

Ambjent komercial per Shitje ne nje nder zonat me te kerkuara per biznese ne rrugen Myslym Shyri. Ambjenti eshte me nje siperfaqje 53.7 m2 me dokumenta te rregullta pronesie, mund te shfytezohet per destinacion...

Zyrë 54m2 ID: 4846 Agent : Ilda Zaloshnja
110000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per qera ne Rrugen Ibrahim Rugova

Apartament luksoz 2+1 me Qira ne nje nga zonat me elitare te kryeqytetit, Liqenit dhe Parkut Nacional, i rrethuar nga gjelberimi, ajri i paster dhe qetesia maksimale. Konsiston ne 2 dhoma gjumi, sallon, 2 tuale...

Apartament 180m2 ID: 4845 Agent : Ilda Zaloshnja
2500 €/Muaj Qira

Apartament 3+1 per shitje ne Rrugen Bardhok Biba

Apartament 120 m2 ne shitje ne qender te Tiranes, ne Rr. Bardhok Biba, paralele me bulevardin Zogu I, ne nje pallat te ndertuar ne vitin 1988. Apartamenti, pozicionuar ne katin 4 te ndertimit, me orientim lindj...

Apartament 120m2 ID: 4844 Agent : Ilda Zaloshnja
150000 €/Total Shitje

Apartament 3+1 per shitje ne MySlym Shyri

Apartament 3+1 per shitje ne Myslym SHyri. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati egzistues, ne nje nga zonat me te preferuara dhe me emer ne Tirane. Apartamenti eshte i rikonstruktuar totalisht me ...

Apartament 120m2 ID: 4843 Agent : Klajdi Koci
130000 €/Total Shitje

Apartament 1+1 per qira tek Liqeni Thate

Apartament 1+1 per qira tek Liqeni i thate. Apartamenti ndodhet ne aktin e pare te nje pallati te ri, ne nje zone mjaft te qete dhe teper e preferuar per ajrin e paster dhe gjelberimin natyror. Apartamenti esht...

Apartament 68m2 ID: 4842 Agent : Klajdi Koci
350 €/Muaj Qira

Apartament 1+1 per shitje ne Rrugen e Elbasanit

Shitet apartament 1+1 ne nje nga ndertimet me te reja qe po zhvillohet ne Rr. Elbasanit, parashikuar te perfundoje ne shtator 2019. Apartamenti organizohet ne sallon, dhome gjumi tualet dhe ballkon. Per nje viz...

Apartament 77m2 ID: 4841 Agent : Ilda Zaloshnja
4000 €/m2 Shitje

Zyra per qera te Stadiumi Dinamo

Zyra me qira ne nje nga zonat me te aksesueshme afer Stadiumit te Dinamos. Ambienti ndodhent ne katin e gjashte te nje ndertese te re, konsiston ne 2 ambjente,tualet dhe nje verande me siperfaqje 80 m2. Per me ...

Zyrë 160m2 ID: 4840 Agent : Ilda Zaloshnja
600 €/Muaj Qira