Rezultatet e kërkimit

Apartament 2+1 per qira tek Pazari i Ri

Apartament 2+1 per qira prane Pazarit te Ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, ne nje zone teper te njohur edhe historike te Tiranes, shume prane Qendres. Apartamenti eshte totalisht i m...

Apartament 110m2 ID: 4861 Agent : Klajdi Koci
430 €/Muaj Qira

Jepet me qira ambient per zyre ne Qender

Ne bulevardin Deshmoret e Kombit, ne Qender , jepet me qira nje apartament i oganizuar ne sallon , 1 dhome 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri dhe teper modern dhe eshte i pers...

Zyrë 80m2 ID: 4860 Agent : Ritmalca Perollari
550 €/Muaj Qira

Jepet me qira ambient per zyra ne Qender

Ne bulevardin Deshmoret e Kombit, ne Qender , jepet me qira nje apartament i oganizuar ne sallon , 2 dhoma 2 tualete dhe 2 ballkone . Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri dhe teper modern. Lokacion lehte...

Zyrë 113m2 ID: 4859 Agent : Ritmalca Perollari
1000 €/Muaj Qira

Apartament me qera 2+1 pran stadiumit Dinamo

Aparatment me qera i sapo mobiluar i pa banuar me perpara ne nje pallat te ri ndertim modern dhe te gjitha facilitetet e duhura. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te godines me dy ashensor ne dispozicion uj...

Apartament 78m2 ID: 4858 Agent : Fjorida Sulejmani
600 €/Muaj Qira

Magazine 2-kateshe per qira ne Kombinat

Magazine 2-kateshe multifunksionale per qira ne Kombinat. Godina ndodhet ne nje zone industriale buze rruges Nacionale Kombinat-Vaqarr dhe mund te sherbej per shume lloje biznesesh si: showroom, zyra, dyqane, s...

Depo 1500m2 ID: 4856 Agent : Klajdi Koci
3300 €/Muaj Qira

Ambient per zyra ne shitje tek Bulevardi Zhan D`Ark

Ambient per zyra per shitje tek Bulevardi Zhan D`Ark. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te sapo perfunduar buze rruges Kryesore pergjate Lanes. Ambienti aktualisht eshte i ndare ne 3 apartamente t...

Zyrë 350m2 ID: 4854 Agent : Klajdi Koci
880000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per qira tek Rruga e Kavajes

Apartament 2+1 per qira tek Rruga e Kavajes. Apartamenti ndodhe ne katin e 5-te te nje pallati te ri me 2 ashensore, ne nje zone mjaft te njohur dhe historike te Tiranes, vetem 200 metra larg Qendres. Apartamen...

Apartament 98m2 ID: 4853 Agent : Klajdi Koci
400 €/Muaj Qira

Apartament me qera te Myslym Shyri 90m

Jepet apartament me qera ne nje nga zona me te mira te Tiranes. Ndodhe ne nje pallat te ri ndertim bashkohor me orientim nga jugu,i organizuar me dy dhoma gjumi te bollshme nje sallon i madh dy tualete dhe dy...

Apartament 95m2 ID: 4852 Agent : Fjorida Sulejmani
600 €/Muaj Qira

Jepet dyqan me qera 100 m2 te Vasil Shanto

Prane shkolles Vasil Shanto jepet ambient me qera Dyqani eshte i organizuar ne dy kate. Kati i siperm i gjithi me fasad xhami me nje pamje shume te bukur te zone me te gjitha facilitet e mundshme.Dyqani eshte i...

Dyqan Shitje 100m2 ID: 4850 Agent : Fjorida Sulejmani
800 €/Muaj Qira