Rezultatet e kërkimit

Shitet apartament 1+1 tek Ali DEMI

Prane ish markates ne rrugen Ali Demi shitet nje apartament 1+1 ne nje objekt te ndertuar se fundmi. Hyrja ka nje planimetri te rregullt ,orinetim nga jugu, drite natyrale dhe diell ne pjesen me te madhe te di...

Apartament 81m2 ID: 4336 Agent : Ritmalca Perollari
65000 €/Total Shitje
E veçantë

Apartament luksoz me qera ne zonen e Kopshtit Botanik

Apartament shume interesant per qera ne zonen e Kopshtit Botanik, kati i fundit i nje ndertimi te vitit 2011, me nje siperfaqe te brendshme prej 100 m2 si dhe 100 m2 te tjera siperfaqe verande me gjelberim. Apa...

Apartament 200m2 ID: 4335 Agent : Ilda Zaloshnja
1300 €/Muaj Qira

Jepet me qira apartament 2+1 ne Qender

Fare prane Qendres ne nje pallat te ri, jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje, kendi i kuzhines, dhome matrimoniale me tualet,dhome gjumi,tualet me vaske. Me orie...

Apartament 92m2 ID: 4334 Agent : Ritmalca Perollari
600 €/Muaj Qira

Jepet me qira zyre ne Bllok

Ne zonen e Bllokut, ne nje ndertim te ri jepet me qira nje ambient 192 m2 i pershtatshem per zyra,klinike, studio. Ambienti momentalisht eshte i ndare ne 8 zyra,por eshte e mundur riorganizimi i tyre, ka 4 t...

Zyrë 192m2 ID: 4333 Agent : Ritmalca Perollari
1400 €/Muaj Qira

Shitet apartament me hipoteke prane tregut te 5 Maji-t

Ne rrugen 5 Maji,ne nje kompleks te ri shitet apartament 2+1 me hipoteke. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt,hapesira 100% te shfrytezueshme, organizuar ne nje sallon ndenje +kendin e kuzhines, dhome gj...

Apartament 94m2 ID: 4332 Agent : Ritmalca Perollari
79000 €/Total Shitje

Shitet apartament 1+1 prane rruges 5 Maji

Ne rrugen 5 Maji,ne nje kompleks te ri shitet apartament 1+1 me hipoteke. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt,hapesira 100% te shfrytezueshme, organizuar ne nje sallon ndenje +kendin e kuzhines, dhome gj...

Apartament 68m2 ID: 4331 Agent : Ritmalca Perollari
58000 €/Total Shitje

Shitet apartament 2+1 prane rruges 5 Maji

Ne rrugen 5 Maji,ne nje kompleks te ri shitet apartament 2+1 me hipoteke. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt,hapesira 100% te shfrytezueshme, organizuar ne nje sallon ndenje +kendin e kuzhines, dhome gj...

Apartament 93m2 ID: 4330 Agent : Ritmalca Perollari
79000 €/Total Shitje

Jepet me qira apartament 2+1 prane Pazarit te ri

Prane Pazarit te Ri, ne nje ndertim te ri jepet me qira nje apartament 2+1 me verande . Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje +kendin e kuzhines, 2 dhoma gjumi, tualet dhe nje verande. Apartamenti esht...

Apartament 127m2 ID: 4329 Agent : Ritmalca Perollari
470 €/Muaj Qira

Shitet apartament 1+1 prane Qendres

Prane Qendres se Tiranes,ne afersi me rrugen e Durresit shitet nje apartament 1+1 i bollshem me kend gatimi me vehte. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri por pa ashensor, organizim i rregullt, nje sallon n...

Apartament 68m2 ID: 4327 Agent : Ritmalca Perollari
95000 €/Total Shitje

Shitet apartament 1+1 prane Kopshtit Botanik

Prane Kopshtit Botanik, ne nje kompleks te ri banimi shitet apartament 1+1. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt, organizuar ne nje sallon ndenje+kendin e kuzhines,dhome gjumi, tualet me dritare Lokalizoh...

Apartament 80m2 ID: 4326 Agent : Ritmalca Perollari
68000 €/Total Shitje