Rezultatet e kërkimit

Pronë e re për shitje

Zyra per Shitje ne Bllok

Zyrat jane te mobiluara ne menyre komforte dhe shume funksionale. Jane ne gjendje shume te mire, te rikonstruktuara se fundmi me punime teper cilesore. Ato kane nje sip. totale 102 m2, te perbera nga 3 dhoma, ...

Zyrë 120m2 ID: 1067 Agent : Ermira Plaku
200000 €/Total Shitje
E dhënë me qira

Ambjent Komercial per Qira ne Bllok

I vendosur ne nje nga zonat me te lakmuara te Tiranes Bllok, me nje vitrine xhami prej 10 m2 dhe vizibilitet maksimal nga rruga. Shume e pershtashme per banka, zyra, galeri, klinika etj. Ju ftojme per nje vizit...

Dyqan Shitje 160m2 ID: 1064 Agent : Ermira Plaku
3000 €/Muaj E dhënë me qira
E dhënë me qira

Apartament per Qira 2+1 ne Rrugen Sami Frasheri

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Bllokut, nje nga me te preferuerat dhe me te aksesueshmet te Tiranes. Ndodhet ne katin e katert te nje ndertese te re dhe konsiston ne sallon, 2 dhoma gjumi dhe tualet. Per nje...

Apartament 79m2 ID: 1059 Agent : Klajdi Koci
350 €/Muaj E dhënë me qira
E dhënë me qira

Zyra per Qira ne Qender

Zyrat kane nje siperfaqe te konsiderueshme te ndare ne 4 dhoma, 2 tualete, kuzhine, holl pritjeje, depo. Sistem survejimi, kondicionim, aspirim, internet etj jane disa nga facilitetet qe ofrohen. Cmimi teper in...

Zyrë 210m2 ID: 1057 Agent : Ilda Zaloshnja
1250 €/Muaj E dhënë me qira
E dhënë me qira

Apartament Zyra 2+1 me Qira ne Bllok

Apartamenti eshte pjese e nje rezidence te mire organizuar në zemër të Bllokut, me standardet me bashkëkohore dhe siguri të lartë, e mobiluar shume mire dhe ne menyre funksionale. Ka 2 dhoma gjumi, dhome ...

Apartament 136m2 ID: 1033 Agent : Anxhela Omeri
1300 €/Muaj E dhënë me qira