Rezultatet e kërkimit

E dhënë me qira

Ambjent Komercial per Qira ne Bllok

I vendosur ne nje nga zonat me te lakmuara te Tiranes Bllok, me nje vitrine xhami prej 10 m2 dhe vizibilitet maksimal nga rruga. Shume e pershtashme per banka, zyra, galeri, klinika etj. Ju ftojme per nje vizit...

Dyqan Shitje 160m2 ID: 1064 Agent : Ermira Plaku
3000 €/Muaj E dhënë me qira
E dhënë me qira

Apartament per Qira 2+1 ne Rrugen Sami Frasheri

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Bllokut, nje nga me te preferuerat dhe me te aksesueshmet te Tiranes. Ndodhet ne katin e katert te nje ndertese te re dhe konsiston ne sallon, 2 dhoma gjumi dhe tualet. Per nje...

Apartament 79m2 ID: 1059 Agent : Klajdi Koci
350 €/Muaj E dhënë me qira
E dhënë me qira

Zyra per Qira ne Qender

Zyrat kane nje siperfaqe te konsiderueshme te ndare ne 4 dhoma, 2 tualete, kuzhine, holl pritjeje, depo. Sistem survejimi, kondicionim, aspirim, internet etj jane disa nga facilitetet qe ofrohen. Cmimi teper in...

Zyrë 210m2 ID: 1057 Agent : Ilda Zaloshnja
1250 €/Muaj E dhënë me qira
E dhënë me qira

Apartament Zyra 2+1 me Qira ne Bllok

Apartamenti eshte pjese e nje rezidence te mire organizuar në zemër të Bllokut, me standardet me bashkëkohore dhe siguri të lartë, e mobiluar shume mire dhe ne menyre funksionale. Ka 2 dhoma gjumi, dhome ...

Apartament 136m2 ID: 1033 Agent : Anxhela Omeri
1300 €/Muaj E dhënë me qira