Rezultatet e kërkimit

Pronë e re për qira

Apartament Special 1+1 per Qira te Rruga e Kavajes

Apartament special i sapo arreduar ne menyre kontemporane me arkitekt, ne ndertese te re me te gjitha facilitetet e mundshme. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon me kend gatimi, dhome gjumi, holl, tualet d...

Apartament 65m2 ID: 4346 Agent : Juljana Bodeci
500 €/Muaj Qira

Jepet me qira zyre 43 m2 prane Blv Gjergj Fishta

Prane Blv Gjergj Fishta ne nje ndertim te ri jepet me qira nje ambient 43m2 i pershtatshem per zyre noterie,avokatie etj.Ambienti ka fasade xhami cka mundeson vizibilitet ne rruge kryesore dhe eshte i ndare n...

Apartament 43m2 ID: 4345 Agent : Ritmalca Perollari
45000 Lek/Muaj Qira

Apartament 1+1 per qira tek Komuna e Parisit

Apartament 1+1 per qira tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri ne nje kompleks rezidencial mjaft te njohur edhe te preferuar ne zone. Apartamenti eshte totalisht i mobilu...

Apartament 65m2 ID: 4344 Agent : Klajdi Koci
350 €/Muaj Qira

Shitet nje apartament 1+1 prane rruges Mujo Ulqinaku

Prane rruges Mujo Ulqinaku ne nje pallat te ri dhe te mire administruar shitet nje apartament 1+1. Hapesira organizohet ne nje sallon ndenje +kendine kuzhines,dhome gjumi dhe nje tualet .Apartamenti mund te ...

Apartament 64m2 ID: 4343 Agent : Ritmalca Perollari
78000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per shitje tek Blloku Vasil Shanto

Apartament 2+1 per shitje tek Blloku Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, por pa ashensor per momentin! Apartamenti shitet totalisht i mobiluar dhe eshte me certifikate prones...

Apartament 103m2 ID: 4342 Agent : Klajdi Koci
80000 €/Total Shitje
Me çmim të reduktuar

Zyra 110 m2 per Qira tek Kullat Binjake

Zyra per Qira ne nje nga zonat me elitare dhe komerciale te kryeqytetit, Bllok prane kullave Binjake. Zyrat perbehen nga 3 ambiente te bollshme pune, 2 tualete, holl, korridor, ballkon te mbyllur dhe kuzhine te...

Zyrë 120m2 ID: 4341 Agent : Juljana Bodeci
700 €/Muaj Qira

Zyra 120 m2 per Qira tek Blv. Gjergj Fishta

Zyra per Qira ne zonen e ish Ekspozites, me hapesira te bollshme, pamje te hapur te Bulevardit dhe Lanes. Konsistojne ne 3 ambiente, holl, korridor, 2 tualete, 2 ballkone, depo dhe kuzhine. Te pershtashme per ...

Zyrë 130m2 ID: 4340 Agent : Juljana Bodeci
450 €/Muaj Qira

Zyre 60 m2 per Qira ne afersi te Bllokut

Zyrat ndodhen ne katin zero te nje ndertese buze rruges kryesore, me dy hyrje te vecanta. E pershtashme per zyra konsulence, kontabiliteti, avokatie, noterie, klinike etj. Pozicioni i tyre eshte fantastik per ...

Zyrë 70m2 ID: 4339 Agent : Juljana Bodeci
450 €/Muaj Qira

Zyre per qira tek Mine Peza

Zyre per qira tek Piaca. Zyra ndodhet ne katin e I-re te nje pallati te ri ne qender te Tiranes, ne nje zone komerciale mjaft te kerkuar per shume lloje biznesesh. Zyra eshte apartament 2+1 i areduar me te gji...

Zyrë 90m2 ID: 4338 Agent : Klajdi Koci
400 €/Muaj Qira

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Bllokut

Ne zone e Bllokut, ne nje ndertim te ri, shitet nje apartament 3+1. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje+kendin e kuzhines, 3 dhoma gjumi matrimoniale 4 tualete dhe nje ballkon i madh perreth . Nje apa...

Apartament 192m2 ID: 4337 Agent : Ritmalca Perollari
576000 €/Total Shitje