Rezultatet e kërkimit

Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 per shitje ne Rr. Barrikadave

Apartament per shitje ne ndertimin me te ri ne Rr. Barrikadave, qe dallohet per rifiniturat shume cilesore ku dallojne dyert e jashtme, mermeri ne ambjentet e perbashketa, ashensoret te markes Schindler, dritar...

Apartament 0m2 ID: 4545 Agent : Ilda Zaloshnja
210000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Dupleks 2+1 per shitje ne Rr. Barrikadave

Apartament duplex per shitje ne ndertimin me te ri ne Rr. Barrikadave, qe dallohet per rifiniturat shume cilesore ku dallojne dyert e jashtme, mermeri ne ambjentet e perbashketa, ashensoret te markes Schindler,...

Apartament 127m2 ID: 4544 Agent : Ilda Zaloshnja
241000 €/Total Shitje

Apartament per qira ne rrugen Islam Alla

Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen Islam Alla. Ambienti ndodhet ne kati e gjashte ne pallat te ri , ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 kuzhine dhe...

Apartament 120m2 ID: 4543 Agent : Benard Zifla
450 €/Muaj Qira

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Peti

Ne rrugen Peti prane Liqenit te Thate, shitet apartament 2+1. Apartamenti ka nje organizim te rregullt dhe plot drite, perbehet nga 1 sallon spacioz me kendin e kuzhines,2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Apartament...

Apartament 133m2 ID: 4542 Agent : Ritmalca Perollari
93000 €/Total Shitje

Shitet apartament 2+1 prane Kristal Center

Prane Kristal Center, ne nje ndertim te mire administruar shitet nje apartament 2+1 me kuzhine me vehte. Apartamenti ka organizim te rregullt dhe plot drite. Perbehet nga nje sallon ndenje me ballkon, kuzhine...

Apartament 117m2 ID: 4541 Agent : Ritmalca Perollari
110000 €/Total Shitje

Jepet me qira apartament 2+1 prane Touch of sun

Prane kompleksit Touch of Sun ne Sauk ,jepet me qira nje apartament 2+1. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje me kuzhine me vehte dhe ballkon, ne nje dhome matrmioniale me tualet dhe dhome garderobe ...

Apartament 106m2 ID: 4540 Agent : Ritmalca Perollari
950 €/Muaj Qira

Apartament 1+1 per qera te Siri Kodra

Prane Qendres, ne nje ndertese te re e te mire administruar jepet me qira nje apartament 1+1 i mobiluar. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje + kendin e kuzhines, ne nje dhome gjumi dhe nje tualet. Ka m...

Apartament 65m2 ID: 4538 Agent : Ilda Zaloshnja
250 €/Muaj Qira

Zyre per qira te Vasil Shanto

Zyre per shitje te Vasil Shanto. Zyra ndodhet ne katin e peste te nje pallati shtate katesh dhe eshte e organizuar ne 7 hapesira pune, 2 tualete, 1 ambient ngrenie dhe 1 salle mbledhjesh. Cdo dhome dhe salla e...

Zyrë 159m2 ID: 4537 Agent : Benard Zifla
850 €/Muaj Qira

Zyre per shitje te Vasil Shanto

Zyre per shitje te Vasil Shanto. Zyra ndodhet ne katin e peste te nje pallati shtate katesh dhe eshte e organizuar ne 7 hapesira pune, 2 tualete, 1 ambient ngrenie dhe 1 salle mbledhjesh. Cdo dhome dhe salla e...

Zyrë 159m2 ID: 4536 Agent : Benard Zifla
145000 €/Total Shitje