Rezultatet e kërkimit

E dhënë me qira

Ambjent komercial per Qira ne Zonen e Bllokut

Ambjent komercial eksluziv, rreth 90 m2 ne Bllok, nje nga zonat me in te Tiranes , me ekspozim te mire per shkak te pozicionit ne kend te nderteses, por qe te ofron edhe privacy per aktivitete biznesi qe e kane...

Dyqan Shitje 100m2 ID: 1806 Agent : Ilda Zaloshnja
1800 €/Muaj E dhënë me qira
Me çmim të reduktuar

Apartament 1+1 per Shitje prane rruges Muhamet Gjollesha

Apartament per Shitje prane 21-Dhjetorit, zone me akses te menjehershem ne rruget kryesore dhe institucione te ndryshme. Ka nje organizim te rregullt: ne nje sallon ndenje dhe kend kuzhine, nje dhome gjumi, nje...

Apartament 75m2 ID: 1797 Agent : Sindi Xhillari
71500 €/Total Shitje

Apartament 3+1 per Shitje tek Liqeni i Thate

Apartamenti ndodhet në një zonë me zhvillim të madh në vitet e fundit, Liqeni i thate, vetëm 5 minuta nga Qendra , me infrastrukturë të re, në një ndërtesë moderne me të gjitha standartet bashkoho...

Apartament 133m2 ID: 1791 Agent : Ritmalca Perollari
106000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Kapanon per qira ne Vore

Kapanon per qira shume prane Doganes. Shume e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti pasi ka pozicionin shume te mire. Eshte kater kate ndertim ku kati zero eshte 800 m2 ndersa katet e tjera jane nga 750 m2, ka p...

Depo 1550m2 ID: 1784 Agent : Ilda Zaloshnja
3900 €/Muaj Qira

Vile 3- kateshe per Qira ne Kombinat

Vilë 3 katëshe e hipotekuar me dokumentacion të rregullt, orientuar nga Lindja. Vendndodhja pranë stacionit të autobusit në Kombinat. Jepen me qera të treja katet e vilës. Objekti është ndërtim shum...

Vila 680m2 ID: 1779 Agent : Sindi Xhillari
1000 €/Muaj Qira

Vilë 3-Katëshe në Rrugën Sadik Petrela

Vile 3-katëshe për Qira pranë zonës së "Xhamlliku"-t, e pozicionuar në një vënd të qetë, 20 minuta larg qëndrës së qytetit. Të 3 katet janë plotesisht të mobiluar. Kati i parë është i paji...

Vila 735m2 ID: 1777 Agent : Ritmalca Perollari
2200 €/Muaj Qira