Rezultatet e kërkimit

Vile me Qira ne rrugen Artan Lenja

Vile 3-kateshe me Qira ne rrugen Artan Lenja. Vila eshte e organizuar dhoma e ndenjejs me kendin e gatimit, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Ka nje pishine, lulishte , bodrumit qe mund te hfrytezohet si magazine g...

Vila 935m2 ID: 1207 Agent : Klajdi Koci
2800 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Vila per qira, Rruga Liman Kaba

Vile me qera, një vilë me pajisje si ajer te kondicionuar, vend të zjarrit, një kuzhinë me çdo komoditet, në afërsi të liqenit, një oborr të vogël mbjellë me lule dhe pemë, parkimi per dy automjet...

Vila 600m2 ID: 1205 Agent : Fjorida Sulejmani
3000 €/Muaj Qira

Vile per qira ne Rrugen Haki Shehu

Jepet për qira një vilë 5- katëshe, me një ndërtim prej 200 m2, në një zonë të qetë dhe me ajer te paster, rezidence vilash . Te katerta katet janë te organizuara ne: një sallon bashke me kendin e ...

Vila 1700m2 ID: 1204 Agent : Sindi Xhillari
7000 €/Muaj Qira

Vile per qira, Rruga Liman Kaba

Villa ndodhet ne nje zone banimi ku jetojne shume familje te huaj. shtepi te re dhe te vertete. Ajo eshte e pajisur me kuzhine, gjenerator emergjence, njesite e ajrit te kondicionuar ne cdo dhome, telefon dhe i...

Vila 700m2 ID: 1201 Agent : Sindi Xhillari
2000 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament me Qira Rr. Trendafili i Bardhe

Apartament 1+1 me Qira, siperfaqe 70.69mq, kati i dyte dhe nje mobilim modern. Ndodhet ne nje zone shume te qete, në afërsi të "Sun Hill".

Apartament 81m2 ID: 1200 Agent : Ilda Zaloshnja
450 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 per Shitje tek Mozaiku

Apartament 2+1 per shitje ne nje pallat ekzistues, ne gjendje shume te mire, ne zone teper te aksesueshme te quajtur "Mozaiku". Ndodhet ne katin e 5-te, perbehet nga 2 dhoma gjumi, korridor, tualet me dritare, ...

Apartament 95m2 ID: 1199 Agent : Sindi Xhillari
72000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Vila 4-kateshe me Qira ne Rrugen Artan Lenja

Vila 4-kateshe per Qira ne nje nder Zonat me te aksesueshme. Eshte e organizuar: ne 2 hyrje ku secila eshte: dhoma e ndenjes me kendin e gatimit,3 dhoma gjumi ( njera me 2 tualete kurse tjetra 1 tualet) dhe pap...

Vila 1393m2 ID: 1198 Agent : Ritmalca Perollari
4000 €/Muaj Qira

Zyre per Qira ne Rrugen Myslym Shyri

Ambjent shume i mire biznesi ne nje ndertese ekzistuese ne Rruga Myslym Shyri. Mjedisi eshte i perbere nga nje holl, 5 zyra, 1 tualet dhe eshte i pershtatshem per zyre. Per me shume informacion ju lutem na tele...

Zyrë 190m2 ID: 1192 Agent : Ritmalca Perollari
800 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Vile me Qira ( Kati i pare) 3+1

Vila ndodhet ne nje zone rezidenciale vilash me gjelberim, ajer te paster, e orientuar nga Lindja. Kati i katert eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, holl te bollshem, sallon, kuzhine me vec, 2 tualete, 2 ballk...

Vila 190m2 ID: 1191 Agent : Sindi Xhillari
650 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Apartament per Shitje

-Vendodhje e privilegjuar -Kat i 9-te -Vetem 1 apartament ne kat -180grade peisazh -Rifinitura Luxury -Terrace -Konfigurim Unique i Ap.

Apartament 300m2 ID: 1189 Agent : Ilda Zaloshnja
588000 €/Total Shitje