Rezultatet e kërkimit

Pronë e re për shitje

Duplex 250 m2 per Shitje tek Komuna e Parisit

Një duplex shumë e bukur dhe elegante. Apartamenti ka një sipërfaqe të madhe prej 250 mq, të ndritshme me dritë natyrore gjatë gjithë ditës. Ndodhet ne katin e fundit të një ndërtese në një nga z...

Apartament 250m2 ID: 1260 Agent : Klajdi Koci
250000 €/Total Shitje
Me çmim të reduktuar

Aprtament 2+1 per Shitje tek Rruga Sali Butka

Shitet apartament 2+1 tek UET, zone strategjike, afer gjithe rrugeve kryesore, ne katet e siperme me orientim Lindje. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete ( dritare), korridor,kuzhine te ndare, sallon...

Apartament 105m2 ID: 1256 Agent : Sindi Xhillari
84500 €/Total Shitje

Zyre per qira, Rruga e Kavajes

Kjo zyrë është e vendosur në Kavajë, ka përfunduar me cilësi shumë të mirë, materialet e përdorura janë të një niveli të lartë, zyrat kanë dimensione mirë është dublexs, ata janë të shtrua...

Zyrë 160m2 ID: 1246 Agent : Ritmalca Perollari
1000 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Vile per Shitje tek Kompleksi Dinamo

Vila ndodhet në një zonë shumë interesante "Kompleksi Dinamo", i cili është i aksesueshem nga të gjitha rrugët kryesore, Parku Kombëtar, Liqeni Artificial etj. Është i përbërë nga 3 kate dhe një ...

Vila 450m2 ID: 1237 Agent : Sindi Xhillari
2500 €/m2 Shitje
E veçantë

Apartament shume i vecante 3+1 per shitje ne Blv. Zogu I

Apartament shume i vecante per nga pamja, pozicioni dhe organizimi i siperfaqes se brendshme eshte ne shitje ekskluzivisht prane kesaj zyre. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 148 m2, te organizuar ...

Apartament 161m2 ID: 1232 Agent : Ilda Zaloshnja
250000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 per Shitje tek Ministria e Jashtme

Apartamenti ndodhet ne krah te Ministrise se Jashtme, nje zone teper e aksesueshme me rruget kryesore, ndertese e re me punime cilesore dhe facilitete te ndryshme. Ai eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi, sallon,...

Apartament 125m2 ID: 1226 Agent : Sindi Xhillari
138000 €/Total Shitje
Me çmim të reduktuar

Apartament 2+1 per Shitje ne Rrugen Riza Cerova

Apartamenti lokalizohet ne nje zone rezidenciale te qete dhe shume afer Qendres. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, 2 tualete, sallon dhe kend gatimi. Ndertese e re me te gjitha facilitetet, orientim Jug...

Apartament 104m2 ID: 1220 Agent : Sindi Xhillari
107000 €/Total Shitje

Vile 3 kate per shitje Golem, Kavaje

Vendosur ne nje bllok Vilash stil kontemporan atrium me 3 vende parkimi, terrace, verande kopesht te gjelberuar. Vetem pak metra larg detit kjo vile eshte oaz qetesie.

Vila 340m2 ID: 1218 Agent : Fjorida Sulejmani
122000 €/Total Shitje
Me çmim të reduktuar

Apartament 2+1 per Shitje ne Rrugen Reshit Collaku

Apartament per Shitje ne nje nder zonat me te preferuara per banim ne Qender te Tiranes. Ka nje organizim mjaft te mire me nje korridor te bollshem, dy dhoma gjumi dhe tualeti. Orientimi i tij mundeson nje ndri...

Apartament 88m2 ID: 1211 Agent : Ritmalca Perollari
140000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 per shitje ne Rrugen Myslym Shyri

Apartament per shitje tek Rr"Myslym Shyri".Ndodhet ne kryqezim te rrugeve kryesore ,shkollave ,klinikave dhe institucioneve te ndryshme.I ndodhur ne katin e 3 te nje pallati te ri me 2 ashensore .Apartame...

Apartament 231m2 ID: 1209 Agent : Sindi Xhillari
160000 €/Total Shitje