Rezultatet e kërkimit

Pronë e re për qira

Apartament Luksoz 2+1 per Qira, Rruga Faik Konica

Apartament perfekt dhe luksoz, 2+1, per qira. Apartamenti eshte i shperndare ne 12m2, me 2 dhoma gjumi dhe 2 banja, krejtesisht i mobiluar ne menyre moderne, me shije dhe luksoze. Cdo gje eshte funksionale.

Apartament 150m2 ID: 1301 Agent : Ilda Zaloshnja
1600 €/Muaj Qira

Apartament 3+1 per Qira ne Qender

Apartament 3+1 me mobilim modern, ne zemer te Tiranes, Qender me akses nga te gjitha rruget kryesore. Ka nje siperfaqe totale prej 156 m2 dhe perbehet nga 3 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine vec, 2 tualete dhe 2 ...

Apartament 166m2 ID: 1298 Agent : Sindi Xhillari
1000 €/Muaj Qira

Apartament per shitje ne Rrugen Fortuzi

Apartament 2 + 1 per shitje ne nje nga zonat me te kerkuara per banim. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues. Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni

Apartament 88m2 ID: 1282 Agent : Sindi Xhillari
100000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Ambjent komercial 200 mq me Qira, Rruga Mujo Ulqinaku

Një ambjent shumë i bukur komerciale me siperfaqe 200 metra katror, kati i parë, në një zonë shumë qendrore dhe te qete te Tiranes, prane rruges Myslym Shyri, i përshtatshëm për çdo lloj veprimtarie ...

Dyqan Shitje 200m2 ID: 1277 Agent : Sindi Xhillari
1500 €/Muaj Qira
Me çmim të reduktuar

Ambjent komercial per Qira ne Rrugen Kavajes

Ambient komercial 160 m2 per qira ne nje nder zonat me te preferuara dhe te zhvilluara per aktivitete te ndryshme. Eshtë një mundësi e mirë për çdo biznes për shkak te pozicionit te mire. Hapsire e pe...

Depo 175m2 ID: 1273 Agent : Sindi Xhillari
750 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Apartament per shitje, Rruga e Dibres

Apartament ndodhet një ndërtesë të re me një dhoma gjumi, një dhomë që jetojnë me kuzhinë, një korridor, një banjo dhe ballkon. Ndërtesa është vendosur në afërsi të unazës së vogël të Tira...

Apartament 85m2 ID: 1270 Agent : Klajdi Koci
75000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament per shitje ne Rrugen e Dibres

Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati te ri me dy dhoma gjumi, nje dhome ndenjeje me guzhine, nje korridor, dy tualete dhe ballkone. Ndërtesa është vendosur në afërsi të unazës së vog...

Apartament 113m2 ID: 1269 Agent : Klajdi Koci
100000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Apartament per shitje 3+1 ne Rrugen e Dibres

Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një ndërtese të re me tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje me aneks, nje korridor, dy tualete dhe dy ballkone. Ndërtesa është vendosur në afërsi të unazës së ...

Apartament 132m2 ID: 1268 Agent : Klajdi Koci
135000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament per shitje, Rruga e Dibres

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri, me tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje me aneks, nje korridor, dy tualete dhe dy ballkone. Ajo ka punime të mira, dhe është e orientuar drejt jugut ...

Apartament 120m2 ID: 1267 Agent : Klajdi Koci
115000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament dupleks 4+1 per shitje ne Rr. Andon Z. Cajupi

Apartament me siperfaqe 250 m2 per shitje ne zonen e stadiumit Dinamo, ne nje pallat te ri te ndertuar pak vite me pare. Apartamenti ka hapesire te bollshme dhe eshte i pershtatshem per banim ose aktivitet kome...

Apartament 280m2 ID: 1261 Agent : Ilda Zaloshnja
450000 €/Total Shitje