Rezultatet e kërkimit

Me çmim të reduktuar

Apartament 2+1 per Qira ne Bllok

Apartament 2+1 per Qira ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, Bllok, shume e aksesueshme nga te gjitha rruget principale. Apartamenti ka nje organizim shume perfekt, nje sallon me siperfaqe 80 m2 bash...

Apartament 200m2 ID: 1872 Agent : Sindi Xhillari
1250 €/Muaj Qira
E veçantë

Apartament luksoz 220 m2 per qera ne Rr. Jul Variboba

Apartament luksoz 220 m2 per qera ne nje nga zonat me te mira per banim te Tiranes. Apartamenti ka nje organizim te shkelqyer te hapesires se brendshme, me nje ambjent ndenjieje te bollshem e me drite, kuzhine...

Apartament 195m2 ID: 1868 Agent : Ilda Zaloshnja
2500 €/Muaj Qira

Apartament 3+1 për Shitje pranë Blv. Gjergj Fishta

Ambjenti ka një sipërfaqe prej 105 m2, është i ndarë në 1 apartament 2+1 dhe 1 garsoniere, të cilat mund të ribashkohen shumë thjeshtë pasi janë të ndarë me karton-xhes. Ndodhet në një ndër zona...

Apartament 105m2 ID: 1864 Agent : Ritmalca Perollari
168000 €/Total Shitje

Vile per shitje, Rruga Qemal Stafa

Vile per shitje ne nje zone te qete ku eshte vetem me vila. Vila eshte shume e vjeter dhe eshte e restauruar e gjitha me punime shume cilesore. Eshte e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti si prsh; hotel, resto...

Vila 250m2 ID: 1856 Agent : Ilda Zaloshnja
900000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Hotel per shitje, Rruga Qemal Stafa

Hotel per shitje me arkitekture shume interesante nga jashte dhe komode nga brenda. Hoteli eshte ne gjendje shume te mire pune dhe xhiro mujore shume te mire. Disponon 8 dhoma me serviset te brendeshme dhe funk...

Hotel 230m2 ID: 1855 Agent : Ilda Zaloshnja
1000000 €/Total Shitje

Vile 3-kateshe per Qira ne Rrugen Bilal Golemi

Vile per Qira ne nje nder Zonat me te preferuara per banim ( afer kompleksit Dinamo) . Vila eshte 3-Kateshe me nje kompozim te tille: Kati i pare (Garazh dhe 1 dhome), Kati i dyte (korridor, sallon dhe kendi ...

Vila 550m2 ID: 1843 Agent : Sindi Xhillari
1500 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per shitje ne Blv. Zogu I

Apartament per shitje ne qender te Tiranes, prane sheshit Skenderbej, ne katin e njembedhjete te nje ndertese te re, me 2 ashensore. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambjent te madh ndenjieje me kuzhinen p...

Apartament 122m2 ID: 1841 Agent : Ilda Zaloshnja
130000 €/Total Shitje