Rezultatet e kërkimit

E veçantë

Dupleks luksoz per shitje ne zonen e RTSH

Apartament shume luksoz per shitje ne zonen e radiotelevizionit, ne nje pallat te ri, ndertuar pak vite me pare, me orientim jug/perendim/veri. Apartamenti eshte i ndertuar ne formen e nje dupleksi, ku ne nivel...

Apartament 416m2 ID: 1111 Agent : Ilda Zaloshnja
900000 €/Total Shitje
E dhënë me qira

Apartament 2+1 per Qira tek Myslym Shyri

Apartament 2 + 1 me Qira ne Rrugen Myslym Shyri, pranë Bllokut dhe Qendres. Ndërtesa është e re me administrim, pamje fantastike të zonës, në katin e 4-rt. Apartamenti eshte i organizuar shumë mirë, me...

Apartament 125m2 ID: 1110 Agent : The Point
600 €/Muaj E dhënë me qira

Toke per shitje ne qender te Vores

Toke per shitje ne vijen e pare te autostrades Tirane-Durres, me siperfaqe 10200 m2, te ndare ne dy certifikata pronesie, me forme te rregullt drejkendore, ku brinja me e gjate shtrihet pergjate autostrades, du...

10200m2 ID: 1107 Agent : Ilda Zaloshnja
100 €/m2 Shitje
Pronë e re për qira

Ambjent Biznesi per Shitje tek Brryli

Shitet Ambjenti Komercial tek Brryli. Ambjenti eshte me certifikate pronesie 76 m2, ku per momentin eshte ndare ne dy ambjente 50 m2 me 20m2 verande ( shfrytezohet per Lokal) kurse pjesa tjeter 26 m2 dhe 10 ve...

Dyqan Shitje 76m2 ID: 1101 Agent : Benard Zifla
180000 €/Total Shitje

Ambjent komercial per qera ne zonen e stacioni te trenit

Ambjent komercial per qera ne katin perdhe te nje pallati te vogel me 5 kate, ndertuar se fundmi ne zonen e stacioni te trenit. Ambjenti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi, galeri arti, kli...

Dyqan Shitje 150m2 ID: 1100 Agent : Ilda Zaloshnja
1000 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament 3+1 per Qira tek Kopshti Botanik

Apartament Super, pjese e nje Kompleksi Rezidencial, me pishine, palester, kinema verore e ambjente te tjera argetimi. I organizuar ne 3 dhoma gjumi, Sallon, kuzhine, 2 ballkone, 2 tualete. Ka sistem qendror ng...

Garsonier 160m2 ID: 1097 Agent : The Point
720 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Apartament per qira ne Rrugen Myslym Shyri

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, me te gjitha te nevojshme per te jetuar shume te rehatshme. Mobilje eshte shume i mire dhe cilesor, i plotesuar me kujdes dhe shije te mire. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi,...

Apartament 126m2 ID: 1094 Agent : The Point
450 €/Muaj Qira
Pronë e re për shitje

Apartament 3+1 per Shitje ne Rrugen myslym Shyri

Apartament per shitje ne nje nga zonat me te preferuara per te jetuar ne rrugen Myslym Shyri. Apartamenti ka tre dhoma: dy dhoma jane per çiftet, dhe nje eshte per nje person, dy tualete. Ka nje sallon me nje ...

Apartament 124m2 ID: 1087 Agent : Ritmalca Perollari
125000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Zyre per qira ne Rrugen Donika Kastrijoti

Zyra ndodhet ne nje qender biznesi ne zonen e ish- Bllokut, në katin e tretë, konsiston në dy zyra, një sallë pritjeje dhe një tualet. Per me shume informacion ju lutem a kontaktoni.

Zyrë 100m2 ID: 1077 Agent : The Point
1500 €/Muaj Qira
Pronë e re për qira

Kati i 2-te i viles per Qira 3+1 tek Brryli

Vila eshte 3 katshe, ne nje zone shume te aksesueshme te kryeqytetit, prane spitaleve. Kati i dyte ofrohet me qira per banim ose zyra. Eshte e kompozuar ne 3 dhoma gjumi te bollshme, sallon me oxhak mermeri fun...

Vila 200m2 ID: 1075 Agent : The Point
800 €/Muaj Qira