Rezultatet e kërkimit

Me çmim të reduktuar

Apartament 2+1 per Qira ne Bllok

Apartament Luksoz 2+1 jepet me Qira ne Bllok, me siperfaqe totale 140 m2, e pershtashme per banese dhe bisnes. Ndertese e re, kati i dyte, punime ekstra teper cilesore, mobilim modern nga arkitekt (interior). A...

Apartament 149m2 ID: 1358 Agent : Sindi Xhillari
1250 €/Muaj Qira

Dyqan per Qira ne Bllok

Dyqani komercial ndodhet në një nga zonat më të mira, në Bllok, në rrugë qendrore, ndërtesë të re, fasadë xhami 5m. Është i përshtatshëm për dyqan me pakicë, farmaci, klinikë, zyra etj. Çmimi...

Dyqan Shitje 60m2 ID: 1357 Agent : Sindi Xhillari
550 €/Muaj Qira

Magazine per shitje ne Rinas

Kapanon për shitje në një zonë shumë të mirë në Rinas. Ka nje siperfaqje ndertimi prej 3500m2, në një tokë me siperfaqje 3000m2.Eshte nje ndertim mjafte i mire me tre kate dhe 7 tualete. Zona e jasht...

Depo 4200m2 ID: 1356 Agent : Ilda Zaloshnja
700000 €/Total Shitje
Pronë e re për qira

Apartament 3+1 me Qira, Rruga Faik Konica

Apartament 3 + 1 me qira RRUGA Faik Konica Apartament i organizuar ne menyre perfekte prane liqenit te Tiranes, i përbërë nga tre dhoma gjumi dhe nje soxhorno me hapesire te bollshme. Apartamenti eshte i e...

Apartament 188m2 ID: 1351 Agent : Sindi Xhillari
1000 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per Qira ne Bllok

Apartament 2+1 jepet me Qira ne zemer te Bllokut. Ndertese e re, punime dhe rifinitura teper cilesore, administrim, ruajtje 24 me kamera dhe roje. Ofron standartet me bashkohore si dhe facilitete te tjera. Orga...

Apartament 145m2 ID: 1347 Agent : Sindi Xhillari
1200 €/Muaj Qira

Vile per Shitje tek 21 Dhjetori

Villa 3 - katëshe me qira në Rruga Artan Lenja. Kati i parë është 182m2 me një ambjent ndenjeje te madhe, 1 banjo. Kati i dyte ka: korridor, 4 dhoma, 1 banjo dhe verande. Kati i trete: 4 dhoma gjumi, 2 ba...

Vila 800m2 ID: 1346 Agent : Ritmalca Perollari
600000 €/Total Shitje
Pronë e re për shitje

Apartament 2+1 per Shitje ne Bllok

Apartament 2+1 per Shitje ne zemer te Bllokut. Ndertese e re, punime dhe rifinitura teper cilesore, administrim, ruajtje 24 me kamera dhe roje. Ofron standartet me bashkohore si dhe facilitete te tjera. Organi...

Apartament 145m2 ID: 1345 Agent : Sindi Xhillari
280000 €/Total Shitje

Magazine ne Autostraden Tirane -Vore

Ambjenti i biznesit është i pozicionuar në afërsi të rruges Tiranë-Vorë pranë Shopping Center "Casa Italia". Ai është i përshtatshëm për biznese të ndryshme.

Depo 150m2 ID: 1339 Agent : Ritmalca Perollari
900 €/Muaj Qira
E dhënë me qira

Apartament per Shitje, Rruga e Elbasanit

Apartament per shitje. Ka nje organizimin shumë të mirë të sipërfaqes, me nje sallon dhe dhomë ngrënie, kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe dy ballkone. Ka punime te nje cilësie te mire, shtruar ...

Apartament 162m2 ID: 1338 Agent : Sindi Xhillari
270000 €/Total Shitje

Apartament per Shitje 2+1 ne Bllok

Apartament 2+1 per Shitje ne Bllok, me siperfaqe totale 140 m2, e pershtashme per banese dhe bisnes. Ndertese e re, kati i dyte, punime ekstra teper cilesore, mobilim modern nga arkitekt (interior). Apartamenti...

Apartament 149m2 ID: 1337 Agent : Sindi Xhillari
417000 €/Total Shitje