Rezultatet e kërkimit

E veçantë

Apartament 2+1 ne shitje prane Parkut te Liqenit

Apartament shume special per shitje prane parkut te liqenit dhe Rr. Elbasanit, i pozicionuar ne katin 10 te nje ndertimi 12 katesh, me orientim nga jugperendimi dhe me akses te lehte ne rruget kryesore te qyte...

Apartament 121m2 ID: 1397 Agent : Ilda Zaloshnja
240000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per Shitje prane Rruges se Elbasanit

Apartament per shitje me nje pamje shume te mire dhe plote drite. Ka nje organizim shume te mire te siperfaqes, sallon me hapesire te bollshme, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe dy ballkone. Apartamenti eshte shume...

Apartament 157m2 ID: 1395 Agent : Sindi Xhillari
170000 €/Total Shitje

Apartament 2+1 per Qira ne Bllok

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit, Bllok. Eshte i arrenduar me interior designer ne nje menyre komode dhe interesante, hapersira te konsiderueshme. Gjithashtu eshte i organizu...

Apartament 120m2 ID: 1394 Agent : Sindi Xhillari
550 €/Muaj Qira

Hapesire per zyra me Qera

Dyqani ka nje siperfaqe prej 160 m², ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, eshte me dokument hipotekor, ka punime shume te mira, ka drite natyrale pasi ka fasade xhami rreth 5 metra te gjere. Kjo prone...

Zyrë 180m2 ID: 1389 Agent : Fjorida Sulejmani
1200 €/Muaj Qira

Ambjent Komercial per Shitje tek Galeria Qender

Ambjent biznesi per shitje. Ambjenti është dhene me qira për shumë vite dhe është një investim i sigurt për të ardhmen. Ndodhet ne nje zone shume te preferuar si qendra dhe eshte e paisur me certifikat...

Dyqan Shitje 47m2 ID: 1378 Agent : Sindi Xhillari
145000 €/Total Shitje
Me çmim të reduktuar

Apartament 2+1+parkim per Qira tek Sheshi Skenderbej

Apartamenti eshte i mobiluar në mënyrë moderne dhe funksionale, punime cilësore. Tavane te varura, ndriçim me spote fshehur, dy dritare me xham termik, parket melamine, grila, etj. Apartamenti është i or...

Apartament 160m2 ID: 1377 Agent : Sindi Xhillari
700 €/Muaj Qira

Apartament 2+1 per Qira tek Liqeni Artificial

Apartament shume i bukur nga Liqeni, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 2 banjo, nje verande te bukur panoramike me pishine , e mobiluar e gjitha elektrolux , me siguri maksimale. Ne cmim perfshihet garazh dhe d...

Apartament 240m2 ID: 1376 Agent : Ritmalca Perollari
2000 €/Muaj Qira
E dhënë me qira

Apartament per Qira tek Myslym Shyri

Apartament me qera me pamje të bukur. Ka nje organizim shume te mire te hapsires dhe plot dritë, ka një dhomë të ndenjeje , nje kënd gatimi, dy dhoma gjumi, banjo, një dhomë për tharje rrobash dhe dy b...

Apartament 130m2 ID: 1375 Agent : Ritmalca Perollari
550 €/Muaj E dhënë me qira

Vile per Qira tek Fakulteti Ekonomik

Villa eshte pjese e nje peisazhi mahnites, me kopsht, pamje e hapur, ajer te paster dhe qetesi maksimale. Kati i 2-te dhe 3-te jepen me qira, me siperfaqe te pergjithshme 220 m2 (brenda) dhe 500 m2 (e tokes dhe...

Vila 220m2 ID: 1373 Agent : Sindi Xhillari
1500 €/Muaj Qira

Apartament per qira, Rruga Dervish Hima

Apartament me qera me nje pamje të bukur. Eshte i organizuar shumë mirë dhe plot dritë, ka një dhomë ndenjeje dhe kënd gatimi, dy dhoma gjumi, dy banjo, një dhomë për tharje rrobash dy ballkone. Për...

Apartament 157m2 ID: 1370 Agent : Fjorida Sulejmani
720 €/Muaj Qira